گوشی‌های تاشو سامسونگ به مرز یک میلیون فروش رسیدند!

گوشی‌های تاشوگوشی‌های تاشو سامسونگ بیشتر از یک ماه است که معرفی و عرضه شده‌اند و یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های سامسونگ در سال ۲۰۲۱ فروش گلکسی Z Flip3 و Z Fold3 است که در حال حاضر به مرز ۱ میلیون فروش در کمتر از یک ماه در کره جنوبی رسیده است.

این آمار فروش تا روز چهارشنبه ثبت شده است، تحلیل‌گران از قبل پیش‌بینی می‌کردند که فروش گوشی‌های تاشو سامسونگ به مرز میلیون‌ها نفر تا آخر هفته گذشته خواهد رسید و همچنین سامسونگ قصد دارد آمار فروش این دو گوشی را از یک میلیون بالاتر ببرد و تا ۳۱ اکتبر( ۹ آبان) این فروش را تمدید کرده است.

 

جزئیات فروش گوشی‌های تاشو سامسونگ

سامسونگ گلکسی Z Flip3 بخش عمده‌ای از فروش را تشکیل می‌دهد و ۷۰ درصد از کل فروش را به خود اختصاص داده است. مابقی این تعداد یعنی ۳۰۰,۰۰۰ واحد دیگر، گوشی گلکسی Z Fold3 است. گوشی Flip از لحاظ قیمت با گوشی سامسونگ گلکسی S21 برابری می‌کند اما قابلیت‌های جدیدی که گوشی تاشو Flip دارد به نسبت گوشی Galaxy S21 یکسان نیست.

گوشی‌های تاشوشرکت سامسونگ می‌گوید، بیش از نیمی از خریداران Z flip3 در حدود ۵۴ درصد، بین سنین ۴۰ تا ۵۰ سال بوده‌اند، این بدان معناست که افرادی که در دهه ۱۹۸۰ یا قبل از آن متولد شده‌اند نیز گوشی‌های تاشو خریداری کرده‌اند و به این معنی که برای همه سنین جذاب است.

گوشی‌های تاشویکی از اقداماتی که شرکت سامسونگ در جهت افزایش نرخ فروش گوشی‌های تاشو انجام داده است، این است که مردم کره می‌توانند تلفن‌های قدیمی خود را تحویل این شرکت دهند تا مبلغ کمی بابت خرید Z Flip3 یا Z Fold3 جدید بپردازند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید