اولین دستگاه چندتاشو سامسونگ ممکن است زودتر از حد انتظار عرضه شود

Samsung Foldable

Galaxy Z Fold 3 و Flip 3 عملکرد خوبی دارند، اما در حال حاضر دستگاه چندتاشو سامسونگ دیگری نیز در راه است. همین چند روز پیش، ما متوجه شدیم که لپ تاپ ۱۷ اینچی تاشو سامسونگ که این شرکت در ماه مه از آن صحبت کرد، ممکن است یک محصول واقعی باشد. یک شخص مطلع، نام محصول Galaxy Book Fold 17 را فاش کرد. این یافته نشان می‌دهد که این شرکت در حال کار بر روی نسخه تجاری دستگاه چندتاشو سامسونگ است.

اما چند روز قبل از آن، سامسونگ نمونه اولیه یک دستگاه تاشو را که Flex In & Out نامیده می‌شد (در بالا مشاهده می‌کنید) ارائه داد. این دستگاه مفهومی را فقط چند ماه پیش هنگامی که سامسونگ از صفحه نمایش S-Foldable رونمایی کرد، مشاهده کردیم.

صفحه نمایش S-Foldable سامسونگ: اولین دستگاه چندتاشو سامسونگ

دستگاه چندتاشو سامسونگدر اواسط ماه مه، سامسونگ در SID شرکت کرد و از دستگاه تاشو دوگانه زیر رونمایی کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گوشی S-Foldable دارای سه قسمت صفحه نمایش و دو لولا است. مانند حرف “S” تا می‌شود، از این رو نام آن دستگاه چندتاشو سامسونگ لقب گرفته است.

Samsung-Display_S-Foldable

سامسونگ در همان رویداد لپ تاپ تاشو ۱۷ اینچی بی نامی را نشان داد. اما این شرکت از همان ویدئویی که در آن صفحه نمایش S-Foldable وجود دارد، استفاده کرد. همچنین، در ویدیو یک صفحه نمایش قابل چرخش سامسونگ وجود دارد. در آن زمان، مشخص نبود که آیا هر یک از این طراحی‌های مفهومی صفحه نمایش تاشو به محصولات تجاری تبدیل می‌شود یا خیر.

در اینجا نحوه توصیف سامسونگ از صفحه نمایش S-Foldable در اعلامیه SID 2021 آمده است: صفحه نمایش موبایل چندتایی که حداکثر ۷.۲ اینچ است اما می‌تواند دو بار، هم داخل و هم خارج کوچک شود تا اندازه یک گوشی هوشمند معمولی باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید