سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی تاشو با طرح اوریگامی است

گوشی تاشو با طرح اوریگامی

پس از توسعه فناوری نمایشگر OLED منعطف، سامسونگ انواع طرح‌های دیوانه‌کننده گوشی‌های تاشو را به ثبت رساند و اکنون که مفهوم تک لولای آن به موفقیت تجاری رسیده است، به نظر می‌رسد زمان آن رسیده که ایده‌های دیگر در مانند گوشی تاشو با طرح اوریگامی وارد میدان شوند.

سامسونگ در حال حاضر یک گوشی محبوب در بازار دارد که به صورت افقی تا می‌شود، سری Galaxy Z Flip و همچنین یک گوشی بزرگتر و با امکانات کامل که در امتداد یک محور عمودی تا می‌شود، Z Fold 3. نسخه چهارم این گوشی‌ها احتمالا از طرح گوشی تاشو با طرح اوریگامی استفاده خواهد کرد.

تاکنون قاب‌های نمایشگر سخت‌تر برای Z Fold 4 همانند S22 Ultra برای گوشی‌های آینده سامسونگ تایید شده است. علاوه بر این این گوشی جدید دارای یکپارچگی قلم S خواهد بود و پردازنده‌های جدیدی وجود خواهد داشت که همه دارای بروزرسانی های مورد انتظار هستند.

با این حال، یکی از افرادی که اطلاعات صحیح گلکسی اس 22 را قبل از معرفی گوشی‌ها فاش کرد، دوهیون کیم  از LetsGoDigital به تازگی اطلاعات جدیدی را منتشر کرده است. این اطلاعات جدید گوشی تاشو با طرح اوریگامی سامسونگ را نشان می‌دهد. این شخص با کمک استاد گرافیک Technizo Concept، تصاویر سه بعدی از ظاهر چنین دستگاهی ایجاد کرده‌اند.

کانسپت گوشی تاشو با طرح اوریگامی سامسونگ

سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی تاشو با طرح اوریگامی است - Untitled 1

این گوشی اوریگامی هم در امتداد محور عمودی و هم در محور افقی تا می‌شود، در حالی که کمی بزرگ‌تر از Z Fold 3 فعلی خواهد بود. از فکر کردن به چالش‌های پیش روی سامسونگ در ساخت چنین تلفنی متعجب خواهیم شد، اما در در احتمالات را نیز فراموش نمی‌کنیم. ممکن است چنین فاکتور شکل جدیدی ارائه شود.

سامسونگ در حال کار بر روی یک گوشی تاشو با طرح اوریگامی است - Untitled 2
سامسونگ همچنین در حال توسعه یک رابط کاربری مناسب برای تلفن چند برابری Z است که هدف آن بهره‌برداری از طراحی منحصربفرد لولای دوگانه آن است. در مورد تاریخ عرضه واقعی، هنوز اطلاعاتی در دست نیست، اما سامسونگ از این به بعد روی گوشی‌های تاشو شرط‌بندی می‌کند، بنابراین ممکن است قبل از آغاز سال ۲۰۲۴، چیزهای بیشتری در مورد آن بشنویم یا حتی آن را در عمل ببینیم.

در نمایشگاه CES در ماه ژانویه، سامسونگ چندین گوشی مفهومی با طراحی‌های چند برابری را معرفی کرد که در اینجا به طور خاص Fold S نامیده می‌شود، بنابراین عرضه تجاری واقعی ممکن است دور از دسترس نباشد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید