Samsung Display گلس فوق العاده نازک (UTG) را به گوگل و دیگران عرضه خواهد کرد

گلس فوق العاده نازکبه گزارش ETNews، سامسونگ دیسپلی تصمیم گرفته گلس فوق العاده نازک (UTG) را به سایر سازندگان گوشی‌های هوشمندبفروشد. تاکنون این شرکت UTG را برای خودش نگه داشته‌بود تا به شرکت‌های هلدینگ خود امتیاز دهد، زیرا Galaxys تنها گوشی تاشویی بود که از این نوع گلس‌ها (که از پلاستیک بهتر است) استفاده می‌کرد.

با این حال، سامسونگ دیسپلی تصمیم گرفت که کهکشانی‌ها به اندازه کافی امتیازات برای بالا نگه داشتن دارند، حتی اگر دستگاه‌های رقیب دارای گلس فوق العاده نازک باشند، بازهم موفق خواهد بود. بنابراین این شرکت ترجیح می‌دهد، تجارت خود (و شریکش Dowoo Insys) را گسترش دهد تا انحصار این محصول را حفظ کند. در حال حاضر سامسونگ تنها تأمین کننده UTG است.

گوگل در این گزارش نشان می‌دهد Pixel تاشو از UTG و یک صفحه AMOLED انعطاف پذیر سامسونگ استفاده می‌کند. شایعه قبلی ادعا می‌کرد که دوربین این گوشی مانند Galaxy Fold3 زیر نمایشگر است و احتمالا از همان فناوری که اخیرا به نمایش درآمده، استفاده می‌کند.

ممکن است که سامسونگ دیسپلی در نیمه دوم سال جاری امکان دسترسی UTG به دیگران را بدهد، اما ممکن است گوگل اولین نفر این لیست نباشد. شایعات حاکی از آن است که شرکت‌های دیگر (ظاهرا شیائومی و هواوی) به UTG ابراز علاقه کرده‌اند.

این همان مسیری است که پانل های  Super AMOLED طی کرده‌اند، در ابتدا منحصر به دستگاه‌های سامسونگ برای برجسته کردن آنها بود، این پنل‌ها در حال حاضر در مارک‌های دیگر نیز موجود است.

مطلب قبلیآیا شما هم پوکو M3 Pro 5G را خریداری می‌کنید؟
مطلب بعدیاولین حافظه SSD سامسونگ با فناوری ZNS معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید