سامسونگ ممکن است در سال ۲۰۲۳ یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن از سه بخش عرضه کند

سامسونگ اولین شرکتی نبود که گوشی‌های هوشمند تاشو را معرفی کرد، اما مطمئناً همان شرکتی بود که باعث محبوبیت آنها شده است. در سال ۲۰۱۹، این غول فناوری کره‌ای گلکسی فولد را معرفی کرد و به یکی از بازیگران اصلی در این حوزه تبدیل شد. اگرچه هنوز بسیاری از شرکت‌های دیگر وارد این دسته نامتعارف از گوشی‌های هوشمند نشده‌اند، اما طبق گزارش‌ها، سامسونگ ممکن است یک گوشی با قابلیت تا شدن سه‌گانه در اواخر امسال عرضه کند و گوشی‌های تاشو را به سطح جدیدی ببرد.

سامسونگ پیشتاز در عرصه گوشی‌های تاشو

طبق توییت اخیر یوگش برار، افشاکننده محبوب، سامسونگ ممکن است در سال ۲۰۲۲ یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن سه‌گانه را در کنار مدل‌های گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ عرضه کند. با این حال، با توجه به اینکه در گذشته هم شایعاتی در مورد یک گوشی تاشو سه‌گانه از سامسونگ منتشر شده بود، حالا ارزش این اطلاعات بالا می‌رود.

سامسونگ

از سال ۲۰۲۰، صحبت هایی در مورد توسعه یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن سه‌گانه توسط سامسونگ مطرح شده است. این شرکت برای اولین بار این فناوری را به نمایش گذاشت و در همان زمان حق اختراع آن را ثبت کرد. علاوه بر این، بخش تولیدکننده نمایشگرهای سامسونگ در طول MWC امسال، کانسپتی از یک گوشی هوشمند با قابلیت تا شدن از سه بخش را به همراه یک سری طراحی‌های غیرمتعارف از گوشی‌های هوشمند به نمایش گذاشت.

این پتنت نشان می‌داد که این دستگاه دو لولا خواهد داشت. هنگامی که یک لولا امکان تا شدن به سمت داخل را فراهم می‌کند و لولای دیگر باعث تا شدن به سمت بیرون می‌شود، گوشی در صورت تا شدن جزئی شکل Z به خود می‌گیرد. نکته جالب در مورد این طراحی این است که لولای تاشو به سمت بیرون اجازه می‌دهد تا بخشی از صفحه نمایش به عنوان نمایشگر کاور این گوشی استفاده شود و دیگر نیازی به صفحه نمایش جداگانه برای پنل پشتی گوشی نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید