به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock تغییرات جدیدی را به ارمغان آورد

به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock تغییرات جدیدی را به ارمغان آوردبرنامه Samsung Clock یک اپلیکیشن از پیش نصب شده است که در هر دستگاه گلکسی یافت می‌شود. این برنامه دارای ساعت زنگ‌دار، کرونومتر است و به محض اینکه روی ویجت ضربه بزنید یا برنامه را باز کنید، روز و تاریخ را به شما نشان می‌دهد. یک ساعت جهانی، زمان فعلی شهرهای بزرگ در سراسر جهان را به همراه آب و هوای این شهرها به شما ارائه می‌دهد و یک تایمر شمارش معکوس نیز در آن گنجانده شده است.

فهرستی از تغییرات جدید به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock

به گفته SammyFans، سامسونگ به‌روزرسانی Samsung Clock را منتشر کرده است. نسخه جدید برنامه 12.1.05.15 دارای حجم ۲۵.۵۳ مگابایت است. با توجه به لیست تغییرات، این به‌روز‌رسانی به کاربران امکان می‌دهد فقط از یک تکرار زنگ هشدار صرف نظر کنند. در فهرست تغییرات بیان شده «اگر گزینه [Restart] را فشار دهید، زمانی که تکرار زنگ هشدار خاموش است، زنگ هشدار فقط یک بار رد می‌شود و سپس به طور خودکار راه‌اندازی مجدد می شود». اکنون برنامه ساعت برای روتین‌های Bixby (اندروید ۱۲ یا بالاتر) ارائه می‌شود.

به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock تغییرات جدیدی را به ارمغان آورد - samsung clock new update 768x432 1Samsung Clock از هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی استفاده می‌کند تا بفهمد چه زمانی می‌خواهید برخی از ویژگی‌های گوشی شما بر اساس زمان روز، موقعیت مکانی کاربر و موارد دیگر ظاهر شود. به عنوان مثال، اگر شب‌ها بدون اینکه گوشی خود را به شارژر متصل کنید، به خواب می روید، دستگاه به طور خودکار برنامه‌ها و عملکردهای غیر ضروری را برای حفظ عمر باتری می‌بندد.

با به‌روزرسانی، کاربران می‌توانند عملکرد زنگ هشدار را روشن یا خاموش کنند یا با استفاده از روتین‌های Bixby، تایمر یا ساعت هوشمند را راه‌اندازی کنند. اگر در منوی آهنگ زنگ هشدار، گزینه افزایش تدریجی صدا را انتخاب کنید و به مرور زمان صدای زنگ به تدریج افزایش می‌یابد. این به‌روزرسانی همچنین کنترل‌هایی را اضافه می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد در یک بازه زمانی تنظیم‌شده سفارشی بین ۱ دقیقه تا ۶٠ دقیقه چرت بزنند.

به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock تغییرات جدیدی را به ارمغان آورد - imageبه‌روزرسانی برنامه Samsung Clock، زمان UTC (زمان جهانی هماهنگ) را هم به ساعت جهانی و هم به ویجت ساعت دوگانه اضافه می‌کند. این منطقه زمانی توسط جزایر قناری، بیشتر پرتغال و بخش غربی ایرلند استفاده می‌شود.

علاوه بر این، رنگ‌های پس‌زمینه روز/شب هم در ساعت دوگانه و هم در ویجت ساعت دیجیتال استفاده خواهند شد. اگر زمان در یک کشور خاص شب باشد، پس زمینه آن ساعت سیاه می‌شود. اگر روز باشد، پس زمینه سفید خواهد شد. می‌توانید در تنظیمات ویجت، رنگ روز و شب را انتخاب کنید و رنگ‌های پس‌زمینه بر اساس زمان تغییر می‌کنند.

اگر تلفن گلکسی مورد استفاده شما دارای اندروید ۱۲ است، برای مشاهده می‌توانید زمان را به صورت آنالوگ (برخلاف دیجیتال) انتخاب کنید و عقربه دوم در ویجت ساعت آنالوگ قابل مشاهده خواهد بود. یک تغییر دیگر این به‌روزرسانی این است که آیکون لغو، تایمر را به سمت چپ حرکت می‌دهد. همین تغییر روی دکمه لغو در کرونومتر نیز قابل استفاده است.

در نهایت، کاربران می‌توانند موقعیت گزینه‌ها را در صفحه اعلان از صفحه‌نمایش خارجی تغییر دهند؛ به عبارت دیگر، وجود زنگ هشدار/تایمر روی صفحه‌نمایش خارجی نشان می‌دهد که موقعیت گزینه‌ها روی صفحه تغییر کرده است.

نحوه به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock به نسخه 12.1.05.15

برای اینکه ببینید آیا به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید، Play Store را باز کنید و روی عکس نمایه یا حرف اول در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. از آنجا، به مدیریت برنامه‌ها و دستگاه > به‌روزرسانی‌های موجود بروید. روی Update در برنامه Samsung Clock یا Update all ضربه بزنید تا ارتقاء همه برنامه‌های موجود در تلفن شما انجام شود.

به‌روزرسانی برنامه Samsung Clock تغییرات جدیدی را به ارمغان آورد - Samsung Clock 1000x576 1

برای افزودن ویجت Samsung Clock به صفحه‌نمایش گوشی سامسونگ گلکسی خود، این چهار روش را دنبال کنید:

  • روی هر بخش خالی از صفحه اصلی (با فشار طولانی) را لمس کنید و نگه دارید.
  • در پایین صفحه، باید روی ابزارک ضربه بزنید.
  • روی یک ویجت ساعت (با فشار طولانی) را لمس کنید و نگه دارید.
  • تصاویری از صفحات اصلی خود را خواهید دید؛ در حالی که ویجت ساعتی را که انتخاب کرده‌اید و نگه داشته‌اید، آن را به صفحه اصلی که فضای خالی کافی برای ویجت دارد، بکشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید