جزییات تغییرات پوسته One UI 4.0 در اندروید ۱۲ به بیرون درز کرد

پوسته One UI 4.0طرفداران سامسونگ مشتاقانه منتظر بتا پوسته نسخه One UI 4.0 هستند که نگاهی اجمالی به اندروید 12 نیز به آنها خواهد داد. این شرکت هنوز نسخه بتا را معرفی نکرده است. به نظر می‌رسد نسخه بتا ممکن است خیلی زودتر از آنچه انتظار می‌رود، معرفی شود.

برخی از اطلاعات در مورد به روزرسانی عمده بعدی اکنون به بیرون درز کرده است. این اخبار برخی تغییرات ظاهری که سامسونگ قصد دارد با پوسته One UI 4.0 معرفی کند، را نشان می‌دهد.

تغییرات پوسته One UI 4.0

جزییات تغییرات پوسته One UI 4.0 در اندروید ۱۲ به بیرون درز کرد - 1623760702 One UI 40 leaks and reveals Material You design onسامسونگ در هر نسخه اصلی One UI تغییرات زیبایی ایجاد می‌کند. بنابراین پیش از این انتظار می‌رفت که پیشرفت‌های بصری جزئی در به روزرسانی One UI 4.0 موجود باشد. اینکه این تغییرات دقیقا چه خواهد بود در هاله‌ای ابهام قرار داشت.

براساس اخبار جدید، پوسته One UI 4.0 شامل تغییراتی در آیکون‌های برنامه و طرح رنگ خواهد بود. این پوسته ظاهرا تا حدودی شبیه به طرح پایه اندروید 12 خواهد بود. حتی ادعا شده که سامسونگ Android 12 Material You UI را برای پوسته One UI سفارشی خود مطابقت می‌دهد.

Samsung Galaxy One UI 4.0 Beta Program FAQs - Sammy Fans

بهینه سازی‌های نرم افزاری برای عملکرد بهتر با چیپست اسنپدراگون ۸۸۸ و اگزینوس ۲۱۰۰ انجام می‌شود. سامسونگ همچنین بهبود ناچیزی در ناکس ایجاد خواهد کرد. گفته می‌شود که یک به روزرسانی عمده برای برنامه Samsung Notes نیز در دست است. این موضوع ممکن است به دلیل تعداد بیشتری از دستگاه‌های سامسونگ باشد که اکنون از S Pen پشتیبانی می‌کنند.

به خاطر داشته باشید که هنوز هیچ یک از این ویژگی‌ها رسما تأیید نشده است. فقط از همه تغییرات پوسته One UI 4.0 به محض فعال شدن نسخه بتا آشنا خواهیم شد. امروز از تالارهای گفتگوی رسمی خود سامسونگ مشخص شده که نسخه بتا Android 12 One UI 4.0 می‌تواند حدودا یک ماه دیگر فعال شود.

نسخه بتا برای انتخاب دستگاه‌های سامسونگ محدود می‌شود. این شرکت در نهایت پس از انتشار عمومی، به روزرسانی را در دسترس همه دستگاه‌های سازگار با پوسته One UI 4.0 قرار خواهد داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید