شرکت سامسونگ اعلام کرد که در اواخر سال جاری از فناوری دوربین زیر نمایشگر پشتیبانی خواهند کرد

به تازگی یک منبع رسمی به نام Ice Universe تایید کرده‌است که شرکت سامسونگ و چهار شرکت دیگر در اواخر سال جاری گوشی‌های جدیدی با پشتیبانی از فناوری دوربین زیر نمایشگر به بازار جهانی عرضه خواهندکرد، این منبع اعلام کرد که این شرکت‌ها شامل سامسونگ، اوپو، شیائومی، زد تی ای و ویوو می‌شود.

همانطور که می‌دانید اولین گوشی هوشمندی که در جهان از فناوری دوربین زیر نمایشگر پشتیبانی کرد، گوشی Axon A20 است که توسط کمپانی ZTE تولید شده و این دستگاه از صفحه نمایش AMOLED بهره می‌برد. این فناوری نتوانست توجه کاربران را به خود جلب کند، زیرا دوربین و تصاویر گرفته شده چندان با کیفیت نیست.

شرکت سامسونگ

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط این منبع، گوشی جدید شرکت سامسونگ که از فناوری دوربین زیر نمایشگر پشتیبانی خواهدکرد، گلکسی زد فلیپ 3 نام خواهد داشت. بر اساس رندرهای منتشر شده، احتمال اینکه این دستگاه از تکنولوژی دوربین زیر صفحه نمایش پشتیبانی کند، وجود دارد.

گفته می‌شود که شرکت‌های دیگری مانند کمپانی شیائومی از این فناوری در گوشی Mi Mix 4 پشتیبانی خواهد کرد و در رابطه با دیگر کمپانی‌ها باید منتظر تصاویر و اطلاعات جدیدی از گوشی‌های شرکت اوپو، زد تی ای و ویوو باشیم.

منبع: mspoweruser

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید