همکاری سامسونگ و Tecno برای توسعه حسگر دوربین RGBW

همکاری سامسونگ و Tecno برای توسعه حسگر دوربین RGBW

Tecno Mobile روز گذشته یک رویداد وبیناری برگزار کرد که در آن از همکاری با سامسونگ برای توسعه یک حسگر دوربین RGBW اشاره داشت که قرار است روی دوربین اسمارتفون‌های آینده این شرکت قرار گیرد.

ISOCELL GWB سامسونگ به طور خلاصه روی صحنه توضیح داده شد و ویژگی اصلی آن فیلتر رنگی RGBW است. سنسور جدید ۶۴ مگاپیکسلی یک زیر پیکسل سفید را به آرایه‌های قرمز، سبز و آبی اضافه می‌کند که منجر به بهبود حساسیت نور و عملکرد بهتر در صحنه‌های کم نور می‌شود. احتمالاً در سال ۲۰۲۲ روی گوشی تکنو به کار گرفته خواهد شد.

حسگر دوربین RGBW بزودی در گوشی‌های Tecno

همکاری سامسونگ و Tecno برای توسعه حسگر دوربین RGBW

سونی، هوآوی، ویوو و اوپو همگی در گذشته حسگر دوربین RGBW را آزمایش کرده‌اند و به‌ویژه شاهد نتایج چشمگیری از پرچم‌داران هوآوی بوده‌ایم. سامسونگ در حال تبلیغ برای عکس‌های با نور کم و افزایش دقت رنگ از حسگر جدید خود است. شایعاتی مبنی بر کار سامسونگ روی سنسور ۵۰ مگاپیکسلی RGBW برای سری Galaxy S22 منتشر شده که احتمالاً ماژول متفاوتی است که شاهد خواهیم بود.

سامسونگ درصدد بوده حسگر دوربین بهبودیافته‌ای را معرفی کند که بتواند تصویربرداری بهتر نسبت به نسل قبل از خود نشان دهد. جزئیات دقیقی در دست نیست و باید منتظر ماند کدام حسگر قرار است این ویژگی را به همراه داشته باشد.

سری Galaxy S22 در فوریه امسال معرفی خواهد شد و بعید است شامل این حسگر شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید