سامسونگ و Maison Kitsuné برای نسخه‌های محدود گلکسی واچ و گلکسی بادز 2 همکاری می‌کنند

Maison Kitsunéسامسونگ در رویداد Unpacked Part 2 برای سری Galaxy Z Flip3 و Galaxy Watch 4 قابلیت سفارشی را به ارمغان آورد که به شما امکان می‌دهد تا دستگاه‌ها را به سبک خود تنظیم کنید. با توجه به این قابلیت جدید، سامسونگ همکاری خود را با شرکت موسیقی و مد Maison Kitsuné برای نسخه‌های محدود Galaxy Watch 4 و Galaxy Buds 2 اعلام کرد.

مشخصات گلکسی واچ ۴ و گلکسی بادز ۲، نسخه Maison Kitsuné

گلکسی واچ ۴ نسخه Kitsuné به صورت ۴۰ میلی متری فقط با بلوتوث عرضه می‌شود و نشان تجاری Fox (روباه) روی بند ساعت مچی به رنگ بژ Moonrock و همچنین رنگ خاکستری Stardust حک کرده است.

Maison Kitsunéهمچنین تغییراتی روی صفحه ساعت مخصوص Kitsuné ایجاد شده است و سایر موارد از مشخصات گرفته تا رابط One UI Watch 3 در Wear OS مشابه Galaxy Watch 4 معمولی است.

سامسونگ همچنین تعدادی از ویژگی‌های جدید از قبیل بروزرسانی نرم‌افزاری که در اواخر امروز به سری Watch 4 اضافه می‌شود را اعلام کرد. این موارد شامل بهبود تشخیص سقوط، ایجاد گزینه‌های سفارشی، انیمیشن‌های جدید، بازنگری حس‌گرهای حرکتی از جمله موارد نسخه سفارشی فوق الذکر است.

Maison Kitsuné
گلکسی بادز ۲ نسخه Maison Kitsuné در رنگ بژ Moonrock با نسخه محدود گلکسی واچ ۴ عرضه می‌شود. همچنین روی هر کدام از هدفون‌ها نام تجاری Fox (روباه) درج شده و قاب شارژ یک کیف چرمی به رنگ خاکستری Stardust است، در حالی که سایر موارد و ویژگی‌ها مشابه نسخه معمولی است.

هر دو نیز دارای کارت NFC در جعبه هستند که به شما امکان می‌دهد تم ویژه Maison Kitsuné را در گوشی هوشمند Samsung Galaxy خود نصب کنید. سامسونگ و Kitsuné همچنین در لیست پخش موسیقی که در دسترس کاربران است، همکاری کردند.

Maison Kitsunéگلکسی بادز ۲ نسخه Maison Kitsuné با قیمت ۲۴۹.‌۹۹ دلار و گلکسی واچ ۴ نسخه Maison Kitsuné با قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار در دسترس قرار خواهد گرفت، فروش این دو محصول در اواخر امروز آغاز می‌شود و به تعداد محدود به بازارهای منتخب عرضه می‌شود.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید