سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند

سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند سامسونگ با دیسکاوری برای فیلم‌برداری یک مستند کوتاه طبیعت به نام «چشم تو چشم با ببر» با گوشی گلکسی اس 21 اولترا همکاری کرده است. این مستند، یاشاس نارایان (عکاس حیات وحش) را دنبال می‌کند که به پارک ملی Ranthambore می‌رود تا فیلمی از این حیوان زیبا که در خطر انقراض است، ثبت کند.

نمونه‌هایی از عکس و ویدئوهای گرفته شده توسط گوشی گلکسی اس 21 اولترا

سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند - Discovery Partnership main8

این پروژه به منظور آگاهی از جنگل زدایی، شکار غیرقانونی و شکار بی رویه و طعمه قرار دادن ببرها که باعث کاهش جمعیت آن‌ها می‌شود، برنامه‌ریزی شده است. این پروژه همچنین به حمایت از Project C.A.T کمک خواهد کرد، این عبارت مخفف جمله (Conserving Acres for Tigers) است که توسط WWF و Discovery آغاز شد. این پروژه در حال حاضر شش میلیون هکتار از زیستگاه حفاظت شده ببر در سراسر هند، بوتان و روسیه را در بر می‌گیرد.

سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند - ۲۰۲۱۱۲۰۹ ۱۴۲۰۱۲ scaled

ویکرام سینگ کارگردان برنده جایزه در این پروژه به ناریان پیوست. این دو نفر عکس‌ها و ویدیوهایی از حیوانات دیگر داخل پارک نیز گرفتند و از دوربین گوشی گلکسی اس 21 اولترا در طول مسیر بهترین بهره را بردند.

یاشان ناریان می‌گوید: این تمساح که با استفاده از لنز تله 10x گوشی گلکسی اس 21 اولترا عکس گرفته شده است. حالت حرفه‌ای برای عکس‌ها و فیلم‌ها نیز مفید بود زیرا تیم مستند باید با برخی شرایط نوری دشوار مقابله می‌کرد.

سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند - Discovery Partnership main6F

و تیم با یک ببر مواجه شد و موفق شد ویدیوی 8K ضبط کند و همزمان چندین عکس بگیرد. با به تصویر کشیدن قدرت و زیبایی این حیوانات، می‌خواهم به مردم کمک کنم تا ببرها را به شکلی ملموس تجربه کنند.

تصاویر و ویدیوهای ببرها در طبیعت می‌تواند به آموزش و جذب مخاطبان جهانی کمک کند. سینگ می‌گوید: همه ما باید با هم کار کنیم تا تغییر ایجاد کنیم و اطمینان حاصل کنیم که این گربه‌های بزرگ در شرایط طبیعی زندگی می‌کنند.

سامسونگ و دیسکاوری با استفاده از گوشی گلکسی اس 21 اولترا مستند کوتاهی در مورد ببرها ساختند - Discovery Partnership main7

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید