رنگ جدیدی از گلکسی اس ۲۳ اولترا!

روز گذشته، شایعه‌ای از کره جنوبی منتشر شد مبنی بر اینکه سری گلکسی S23 سامسونگ در رویداد بعدی Unpacked این شرکت در اوایل فوریه رونمایی می‌شود. امروز، اطلاعاتی از rquandt داریم که فهرستی از گزینه‌های رنگی و متریال برای قاب‌های مختلف گلکسی S23 را در توییتر منتشر کرده است:

روکش چرمی: شتری، مشکی، سبز.
پوشش سیلیکونی با بند: مشکی، سفید.
پوشش سیلیکونی: خاکی، دریایی، نارنجی، پنبه ای، بنفش.
پوشش قاب: مشکی، سفید.
نمای شفاف پوشش: مشکی، بنفش، خاکی، کرم.
پوشش شفاف: فوق ریز (اثری درخشان).

Quandt می‌گوید که اطلاعات «لزوماً کامل» نیستند، به این معنی که احتمال رنگ‌های دیگری برای قاب‌ها هم هست.

چه رنگ‌هایی برای گلکسی اس ۲۳ اولترا می‌بینیم؟

سامسونگ گلکسی اس ۲۳ اولترا نیز همانند گلکسی اس ۲۲ اولترا در سال گذشته، از سری منحل‌شده گلکسی نوت الگوبرداری می‌کند. این بدان معناست که این گوشی با یک قلم S و یک سوراخ داخلی برای قرار دادن قلم دیجیتال عرضه خواهد شد. بر اساس اطلاعات افشا شده توسط SamMobile، سال آینده قلم S Pen در رنگ های مشکی، سبز، رز و بژ در دسترس خواهد بود.
و بژ نیز به احتمال زیاد به عنوان یک گزینه رنگ در یکی دیگر از لوازم جانبی سامسونگ برای سال ۲۰۲۳ نشان داده می شود که این یک پاور بانک خواهد بود.

کوانت توییتی منتشر کرد که در آن می‌گوید پاور بانکی که هنوز در دسترس عموم نیست، دارای شماره مدل EB-P3400 خواهد بود. این پاوربانک دارای ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت بوده و با سرعت 25 وات شارژ می شود.

بنابراین بر اساس رنگ‌های S Pen، Samsung Galaxy S23 Ultra ممکن است در رنگ‌های مشکی، سبز، رز و بژ در دسترس باشد. رز، صورتی روشن است. از بین این چهار رنگ، می‌توانیم به تصاویر لو رفته از پاوربانک بژ اتکا کنیم تا تصوری از ظاهر بژ Galaxy S23 Ultra داشته باشیم. پاوربانک جدید سامسونگ ممکن است در کنار گلکسی اس ۲۳ اولترا سال آینده عرضه شود.

 رنگ جدیدی از گلکسی اس ۲۳ اولترا! - Screenshot 2022 12 04 at 1.53.00 PM

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید