سامسونگ تلویزیون‌های 8K MiniLED و 4K OLED را در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌کند

تلویزیون 8K MiniLED سامسونگ سال آینده از راه می رسد

به گفته منابع، مجموعه تلویزیون‌های رده بالای سامسونگ در سال 2022 شامل تلویزیون‌ 8K MiniLED و 4K OLED خواهد بود. این محصولات پریمیومی توسط برخی از فناوری‌های فراگیر که توسط شرکت بزرگ فناوری کره‌ای توسعه می‌یابند ارائه می‌شوند. تلویزیون‌های 8K MiniLED بالاترین مدل در میان خط تولید خواهند بود و تحت برند تلویزیون‌های Neo QLED خواهند بود.

تلویزیون‌های MicroLED سامسونگ در سطح بالایی از طیف رنگی قرار دارند، اما این شرکت تنها تعداد بسیار کمی از دستگاه‌های تولید شده را ارائه خواهد کرد تا پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

تلویزیون 8K MiniLED سامسونگ با وضوحی چشمگیر

تلویزیون 8K MiniLED سامسونگ سال آینده از راه می رسد

 تلویزیون 8K Neo QLED در بالاترین سطح قرار دارد و پس از آن تلویزیون‌های OLED 4K قرار دارند. فناوری نمایشگر Neo QLED قرار است توسط Samsung Display ارائه شود و اعتقاد بر این است که فناوری OLED قادر به ارائه وضوح 8K است، اگرچه سامسونگ OLED را به وضوح 4K محدود کرده که توسط LG Display تولید خواهد شد.

Neo QLED 4K نیز بخشی از مجموعه تلویزیون‌های سال ۲۰۲۲ خواهد بود. سامسونگ پیش‌بینی می‌کند که ۳ میلیون دستگاه از تلویزیون 8K QLED و حداکثر ۲ میلیون دستگاه از مدل‌های 4K را به فروش برساند. این کمپانی اکنون در حال مذاکره با LG Display برای خرید حداکثر 2 میلیون دستگاه از پنل‌های W-OLED 4K جهت دستیابی به اهداف فروش خود است.

انتظار می‌رود که تلویزیون‌های OLED ارزان‌تر بتوانند تقاضای بیشتری نسبت به QLED داشته باشند، اگرچه باید دید چه استراتژی بازاریابی برای افزایش انتظارات شرکت در نظر گرفته شده است. سامسونگ همچنین در حال توسعه ظرفیت خود برای تولید پنل‌های OLED از بخش تولید نمایشگر خود است. برای این منظور، همکاری سامسونگ و ال‌جی به احتمال زیاد تا سال ۲۰۲۴ پایان می‌یابد، زمانی که سامسونگ تولید این پنل‌ها را آغاز کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید