بیانیه سایپا در خصوص فیلم آتش گرفتن خودروی شاهین

اخیرا در بستر رسانه فیلمی از وقوع سانحه آتش گرفتن شاهین سایپا منتشر شد. در فیلم مذکور خودروی شاهین سفید رنگ در مقابل در ورودی یکی از نمایندگی‌های سایپا دچار آتش سوزی پیشرانه شده و حجم زیادی از دود فضای اطراف را احاطه می‌کند. پس از خاموش شدن آتش مقدار قابل توجهی از آسیب بدنه و از بین رفتن نسبی موتور ماشین مشهود است و خوشبختانه تلفات جانی نداشته است. مدت زمان زیادی از تحویل سری اول شاهین به خریداران نمی‌گذرد و بر خلاف تصورات ابتدایی ، سایپا گفته که خودروی آسیب دیده در این حریق هنوز تحویل مشتری نشده بود. با گیگ تک همراه باشید.

آتش گرفتن شاهین سایپا و بیانه رسمی

اما سایپا ساکت نمانده و برای مقابله با موج منفی راه افتاده علیه سایپا و خودروی جدید شاهین مسئولین سایپا در این زمینه نقطه نظراتی را اضافه کرده‌اند. معاون کیفیت سایپا در خصوص سانحه آتش‌سوزی بخشی از یک دستگاه خودرو شاهین گفت:

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد به احتمال زیاد عوامل جانبی و خارج از سیستم‌های خودرو منجر به این اتفاق شده ولی جزئیات بیشتر پیرامون این اتفاق، پس از بررسی‌های کامل‌تر اعلام خواهد شد.

 

جبلی جوان با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه هیچگونه آسیب جانی به همراه نداشته، افزود: این خودرو در اختیار نمایندگی بوده و هنوز به مشتری تحویل داده نشده بود.

جبلی جوان افزود: روزانه تعداد زیادی خودرو شاهین به مشتریان محترم تحویل می‌شود و براساس گزارش‌ها رضایت مشتریان محترم از شاهین بسیار بالاست، لذا مجدداً تاکید می‌کنیم که این اتفاق مربوط به طراحی و یا موضوعات کیفی خودرو نیست و عوامل جانبی باعث بروز این حادثه شده است.

مطلب قبلیسامسونگ گلکسی F12 و F02s در کشور هند معرفی شدند
مطلب بعدیHuawei Band 6 به صورت رسمی معرفی شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید