ریبوت بازی Saints Row تا تابستان 2022 منتشر نخواهد شد

ریبوت بازی Saints Row تا تابستان 2022 منتشر نخواهد شد

شرکت دیپ سیلور و استودیو Volition اعلام کردند که ریبوت بازی Saints Row تا سال آینده منتشر نخواهد شد و طرفداران باید انتظار را طولانی‌تر کنند.

در حالی که انتظار داشتیم ریبوت بازی Saints Row را در فوریه یا همان بهمن تجربه کنیم، اما اکنون به آگوست ۲۰۲۲ یا همان شهریور ۱۴۰۱ موکول شد. این یعنی تیم توسعه دهنده به دنبال هفت ماه اضافی جهت توسعه بهینه و بهترند.

ریبوت بازی Saints Row با بهینه سازی بیشتر عرضه می‌شود

خبر تاخیر توسط Jim Boone مدیر ارشد استودیو Volition در توییتر خود چنین اعلام کرده است:

ما می‌خواهیم یکی از بهترین بازی Saints Row را ارائه دهیم و اگر در تاریخ انتشار اولیه ارائه دهیم، مطابق انتظار شما و ما نخواهد شد. تیم توسعه نیاز به مدت زمان بیشتری دارد تا بتواند اشکالات را برطرف کرده و به نظرات جامه عمل بپوشاند. ما فکر نمی‌کردیم کووید-19 تاثیر بسیاری روی عملکرد تیم داشته باشد و در سوی دیگر کیفیت کلی بازی تغییر چندانی نخواهد داشت و این مدت زمان بیشتر برای بهینه سازی کافی است.

Jim Boone افزود که تغییرات خاصی روی داستان و برخی موارد دیگر به وجود نخواهد آمد و کووید-۱۹ این چند سال برای همه توسعه دهندگان مشکل ساز بوده است. این عنوان در تابستان سال ۲۰۲۱ رونمایی شد و طبق گفته سازندگان ریبوت بازی Saints Row یک عصر جدید برای فرنچایز مورد اشاره است.

در نهایت باید بیان کرد که این عنوان تابستان ۲۰۲۲ برای  پی‌سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید