ویژگی‌ Safety Mode توییتر علیه اکانت‌های مخرب!

Safety Mode

توییتر تست بتا ویژگی Safety Mode خود را برای تعداد بیشتری از کاربران خود گسترش می‌دهد. حساب رسمی توییتر در توییتی اعلام کرد که حالت Safety Mode را گسترش می‌دهد، قابلیتی که کاربران توییتر را قادر می‌سازد تا حساب‌هایی را که توییت‌های مضر یا توهین‌آمیز ارسال می‌کنند، به‌طور موقت مسدود کنند. البته هدف این است که توییتر بازخورد و بینش بیشتری در مورد ویژگی حالت ایمنی خود به دست آورد.

به یاد دارید زمانی که ما آزمایش یک ویژگی جدید به نام Safety Mode را شروع کردیم؟ پس از ماه‌ها بازخورد از سوی کاربران بتا، ما مشتاقیم این ویژگی را به برخی از شما در چندین بازار جدید انگلیسی زبان گسترش دهیم تا بازخورد و بینش بیشتری به دست آوریم.

ویژگی‌ Safety Mode در کجا فعال خواهد شد؟

اما این «چند بازار جدید انگلیسی زبان» کدامند؟ تاتیانا بریت، سخنگوی توییتر، به The Verge گفت که توییتر ویژگی‌ Safety Mode را برای حدود ۵۰ درصد از کاربران خود در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا، ایرلند و نیوزلند در دسترس قرار خواهد داد. پیش از این، تنها حدود ۷۵۰ کاربر بتا در برنامه تست بتای Safety Mode وجود داشت.

همچنین، با گسترش تست بتا حالت ایمنی، توییتر «اعلان‌های حالت ایمنی فعال» را به آزمایش‌کنندگان بتا معرفی می‌کند. با استفاده از این ویژگی، سیستم توییتر به طور فعال «پاسخ‌های مضر یا ناخوانده» احتمالی را شناسایی می‌کند و از کاربر می‌خواهد حالت ایمنی را فعال کند.

Super Follows

در مورد دلیل رویکرد پیشگیرانه توییتر، بریت گفت: ((از زمان عرضه اولیه بتای حالت ایمنی در ماه سپتامبر، ما متوجه شدیم که برخی از افراد برای شناسایی تعاملات ناخواسته کمک می‌خواهند. این بروزرسانی بار افرادی را که با تعاملات ناخواسته سروکار دارند کاهش می‌دهد.))

در سپتامبر ۲۰۲۱، توییتر از آغاز برنامه تست بتا Safety Mode خبر داد. هدف Safety Mode کاهش تعاملات مخرب در پلتفرم است. کاربران می‌توانند حالت ایمنی را فعال کنند تا حساب‌هایی را که از زبان بالقوه مضر استفاده می‌کنند یا پاسخ‌ها یا اشاره‌های تکراری و ناخواسته ارسال می‌کنند مسدود کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید