مرورگر سافاری از 1 میلیارد کاربر عبور کرد

مرورگر سافاری از یک میلیارد کاربر عبور کرد

به تازگی تیم atlasVPN آماری از کاربران مرورگرهای مختلف منتشر کرده که طبق آخرین گزارش مرورگر سافاری موفق شد به یک میلیارد کاربر برسد. اما در فهرست گوگل کروم با سه میلیارد کاربر همچنان در صدر لیست قرار دارد.

اپل موفق شده با رشد فروش محصولاتش موجب افزایش تعداد کاربر مرورگر سافاری شود و در حال حاضر این مرورگر بیش از یک میلیارد کاربر در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. البته همچنان فاصله زیادی با گوگل کروم داشته و مشخص نیست چه زمانی موفق خواهد شد به سطح آن برسد.

مرورگر سافاری دومین مرورگر محبوب جهان

مرورگر سافاری از یک میلیارد کاربر عبور کرد

به گزارش 9to5mac، تعداد دقیق کاربران سافاری اپل بیش از ۱ میلیارد و ۶ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۸۷۹ نفر است. این آمار با با رصد GlobalStats انجام گرفته و از طریق Internet World Stats داده به عدد تبدیل شد. آمار کاربران گوگل کروم نیز ۳ میلیارد و ۳۷۸ میلیون و ۹۶۷ هزار و ۸۱۹ نفر است. در رتبه سوم مایکروسافت اج با ۲۱۲ میلیون و ۶۹۵ هزار نفر قرار دارد.

اج مایکروسافت موفق شد نسبت به سال قبل از فایرفاکس پیشی گیرد. atlasVPN معتقد است نصب پیش فرض سافاری روی محصولاتی چون آیفون و مک موجب شده تا بر تعداد کاربران آن افزوده شود. انتظار داریم در WWDC 2022 با معرفی نسخه جدید سیستم عامل اپل شاهد سافاری بهبودیافته هم باشیم.

 

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید