تاریخ انتشار نسخه کنسول Rust (سرانجام) تأیید شد!

Rust

از اواخر سال 2013 که Rust روی PC قابل بازی بود، آنچنان بازیکنان بازی‌های ویدئویی را مجذوب خود کرده‌‍بود که تقریبا می‌شد گفت برای آنان یک اعتیاد به تمام معنا به دنبال داشت. از آن زمان تا کنون تقاضاهای زیادی برای ساخت نسخه کنسول این بازی وجود داشت. به طبع شایعات و حرف و حدیث‌های زیادی نیز پیرامون این بازی منتشر می‌‎شد.

به گزارش eteknix ظاهرا پروسه انتشار این بازی روی کنسول آنچنان طول کشید که تقریبا همه را نسبت به خودش ناامید کرد. اما امروز ما خبر خوشی برای شما داریم، به دنبال گزارشی که از طریق Eurogamer منتشر شد، انتشار این بازی سرانجام تأیید شد. بله، Rust برای کنسول‌ها تاریخ انتشار رسمی دریافت کرد و بهتر از آن، در واقع در آینده ای بسیار نزدیک منتشر خواهد‌شد!

Rust – Console Edition

به دنبال به روزرسانی‌ای از سوی توسعه دهنده پورت این بازی (Double Eleven) صددرصد تأیید شد که Rust Console Edition سرانجام در تاریخ 21 مه برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. (با سازگاری، برای PS5 و Xbox Series X / S)

از نظر قیمت، نسخه‌های زیر نیز تأیید شده‌اند:

  • نسخه استاندارد – 39.99 پوند
  • نسخه لوکس (شامل 3 روز دسترسی زودهنگام، دسترسی بتای بسته و بسته‌های مختلف پاداش) – 49.99 پوند
  • نسخه نهایی (همه موارد بالا به علاوه یک بسته خوش آمد گویی پیشرفته، 1100 سکه Rust و یک بسته Elite Combat Skin)  69.99پوند

نظر ما چیست؟

Rust قطعا یک بازی سرگرم‌کننده است. اگرچه بهتر است با دوستان بازی شود. با وجود این موضوع، باید توجه داشته‌باشیم که هنوز منتظر تأیید این مسئله هستیم که نسخه‌های کنسول از سازگاری بین پلتفرم‌ها برخوردار هستند یا خیر.  اگر می‌خواهید، در مورد نسخه کنسو اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید