آیفون 14 پرو با شایعات زیادی همراه است!

گوشی آیفون 14 پرو با شایعات زیادی همراه است!اپل، هفته آینده خط تولید آیفون‌های ۲۰۲۲ خود را معرفی خواهد کرد. لازم به ذکر است که شایعات زیادی برای آن منتشر شده است. یکی از این شایعات در مورد بریدگی‌های آیفون 14 پرو است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم.

شایعات موجود در مورد بریدگی‌های آیفون 14 پرو

گوشی آیفون 14 پرو با شایعات زیادی همراه است!

یکی از شایعات پیرامون «بریدگی» بازطراحی شده در نمایشگر آیفون 14 پرو است که دو بریدگی آن با استفاده از پیکسل‌های بدون نور نمایشگر ظاهر می‌شوند.

این نرم‌افزار کنترل می‌کند که پیکسل‌های بین برش‌ها چه زمانی روشن شده یا فقط خاموش شوند. این به گفته یک منبع ناشناس که به MacRumors با شایعات تأیید کننده در رسانه‌های اجتماعی چین منتشر شده است. گفته می‌شود که این شایعه از کارمندان فاکسکان که در تولید آیفون 14 پرو نقش دارند، سرچشمه گرفته است.

کمی پس از آن، یک گزارش تاییدی از 9to5Mac منتشر شد که ادعا می‌کند این قسمت‌های بین بریدگی‌های آیفون 14 پرو که برای نمایش نشانگرهای حریم خصوصی اپل که با iOS 14 ارائه شده، محفوظ خواهند بود.
 
گوشی آیفون 14 پرو با شایعات زیادی همراه است!
این موضوع نشان می‌دهد که چه زمانی میکروفون یا دوربین‌های فیلمبرداری آیفون 14 پرو به طور فعال توسط یک برنامه در دستگاه استفاده می‌شوند که می‌تواند با آزاد کردن گوشه‌های نمایشگر، آیکون‌های وضعیت بیشتری را در خود جای دهد.
 
به گفته منبع 9to5Mac، انتظار می‌رود اپلیکیشن دوربین آیفون 14 پرو دارای طرح‌بندی به‌روزرسانی‌شده باشد که برخی از کنترل‌ها را به بالای صفحه منتقل می‌کند. به طور خاص، دکمه فلاش و Live Photo درست در نوار وضعیت و سایر تنظیمات درست در زیر برش‌ها قرار می‌گیرند.
 
همچنین این بریدگی گسترش یافته بعداً می‌تواند پیکسل‌هایی مانند هنگام تماشای ویدیو یا دریافت اعلان‌ها را نشان دهد. این یک راه‌حل برای کاهش حواس پرتی هنگام مشاهده محتوا خواهد بود. همچنین این گوشی دارای سخت‌افزار لازم برای راه‌حل بیومتریک Face ID اپل است.
 

به نظر می‌آید که نباید این شایعه به عنوان حقیقت در نظر گرفته شود. البته به‌هرحال، هفته آینده در جریان رویداد زنده اپل همه چیز مشخص می‌شود. اپل چهار مدل جدید آیفون متشکل از دو آیفون ۶.۱ اینچی و دو آیفون بزرگتر ۶.۷ اینچی را عرضه خواهد کرد. همچنین امسال هیچ آیفون “مینی” وجود نخواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید