ساعت اپل واچ سری 8 پرو با بند جدید از راه می‌رسد

ساعت اپل واچ سری 8 پرو با بند جدید از راه می‌رسد

انتظار می‌رود نسخه پرو اپل واچ برای علاقه‌مندان به فضای باز در رویداد رونمایی آیفون ۱۴ هفته آینده معرفی شود. طبق گزارش‌ها، اپل واچ سری 8 پرو دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر ۴۷-۴۸ میلی‌متری با نمایشگر تخت خواهد بود و حتی ممکن است نیاز به یک بند جدید داشته باشد.

برای مقایسه، اپل واچ سری 7 با سایز ۴۱ یا ۴۵ میلی‌متری به انتخاب شما ارائه می‌شود. Apple Watch SE مقرون به صرفه‌تر با قاب‌های ۴۰ یا ۴۴ میلی‌متری فروخته می‌شود، در حالی که اپل واچ سری 3 طولانی‌مدت، ارزان‌ترین مجموعه با قیمت ۱۹۹ دلار در سایزهای ۳۸ یا ۴۲ میلی‌متری موجود است.

مارک گورمن از بلومبرگ، تحلیل‌گر مشهور اپل، در پاسخ به این شایعه طی توییتی نوشت که معتقد است اپل واچ سری 8 پرو از بندهای قدیمی پشتیبانی می‌کند. با توجه به سایز ساعت جدید، بندهای قدیمی ممکن است به خوبی جا نشوند یا در هنگام نصب یکپارچه به نظر نرسند.

ساعت اپل واچ سری 8 پرو با بند جدید از راه می‌رسد

اپل واچ سری 8 پرو یک ساعت با قیمتی بالا

گزارش‌های قبلی حاکی از آن بود که قاب ساعت از فلزی بادوام ساخته شده و دارای صفحه‌نمایش مقاوم‌تری در برابر شکستگی است. یک باتری بزرگ‌تر و یک حالت کم مصرف به‌روز شده می‌تواند منجر به بهبود عمر باتری شود که شاید با یک بار شارژ تا چند روز طول بکشد.

انتظار می‌رود که اپل واچ سری 8 پرو، همراه با نسخه استاندارد اپل واچ سری 8 و اپل واچ SE به‌روز شده، از یک تراشه جدید S8 استفاده خواهند کرد. انتظار می‌رود این چیپ عملکردی مطابق با تراشه‌های S7 و S6 قبلی ارائه دهد. با ساعت‌های جدید، می‌توان فکر کرد که اپل بالاخره سری 3 را که در سال ۲۰۱۷ عرضه شد، متوقف خواهد کرد.

ساعت اپل واچ سری 8 پرو با بند جدید از راه می‌رسد

اپل واچ سری 8 پرو نیز ممکن است به طور قابل توجهی گران‌تر باشد، حداقل یک شایعه گفته بیش از ۱۰۰۰ دلار است که نسبت به قیمت ۳۹۹ دلاری سری 7 بسیار بیشتر محسوب می‌شود.

هفته گذشته، اپل دعوت‌نامه رویداد ۷ سپتامبر یا همان ۱۶ شهریور را منتشر کرد. رویدادی که در آن سری آیفون ۱۴ را در چهار مدل شاهد خواهیم بود و احتمال دارد هدست واقعیت مجازی هم معرفی شود. سری ساعت اپل واچ سری 8 هم در کار است. به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار بیشتر باقی ماند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید