ریک و مورتی نیز در فصل هفتم بازی Fortnite حضور خواهند داشت

فصل هفتم بازی Fortniteکراس اور بین سریال ریک و مورتی و فصل هفتم بازی Fortnite در حالی شکل گرفته که ریک به عنوان یک اسکین بتل پس و مورتی به عنوان تبر به آن اضافه شده‌اند!

به نقل از Games Radar، سریال Rick And Morty حدود پنج سال است که توسط Adult Swim به صورت فصلی پخش می‌شود و طی این مدت با کیفیت بالا کار، باعث شده تا طرفداران بسیاری را هم به دست آورد. این در حالی است که حضور آن‌ها در رویدادهای مختلف برای جذب طرفداران مدت‌هاست که انجام شده و حتی برای معرفی کنسول پلی استیشن 5 نیز استفاده شده بود. حال در میان رسانه‌های مختلف، چه جایی بهتر از بازی Fortnite وجود دارد تا ریک و مورتی در آن حضور داشته باشند!

بازی Fortnite چیزی فراتر از یک بازی است که در آن از عناوین مختلف و فیلم‌های سینمایی گرفته، تا بازیکنان فوتبال و NBA به عنوان مهمان حضور دارند. با این وجود در میان جهان گسترده این عنوان، دقیقا جای دو شخصیت کارتونی ریک و مورتی خالی بود که در تریلر جدید فصل هفتم بازی Fortnite دیده شدند.

اطلاعات موجود در تریلر فصل هفتم بازی Fortnite

فصل هفتم بازی Fortniteدر تریلر جدید این فصل که به روزرسانی آن در اپیک گیمز به تازگی منتشر شده، می‌توان رباتی که در فصل اول بازی حضور داشت را مشاهده کنید که در زمان حمله موجودات فضایی به زمین، در کنار ریک و سایر شخصیت‌ها ایستاده است. به هر حال صحبت از موجودات فضایی که باشد، سریال Rick And Morty به کلی درباره آن خواهد بود و به نظر می‌رسد که سازندگان در اپیک گیمز به خوبی متوجه این موضوع شده‌اند. با این حال هنوز مشخص نیست که آیا ریک در این فصل نقش تعیین کننده‌ای دارد یا اینکه تنها به عنوان یک اسکین ساده به بازی اضافه می‌شود. همچنین مورتی بیچاره چنان که در فصل هفتم بازی Fortnite دیده شده، به عنوان یک تبر برای استفاده در دسترس خواهد بود!

حال جالب است بدانید که این اولین باری نیست که ریک و مورتی در بازی‌های ویدیویی به عنوان مهمان دعوت می‌شوند و پیش‌تر نیز شاهد ریک خیارشور (Pickle Rick) در بازی معروف Rainbow Six Siege از شرکت یوبیسافت (Ubisoft) بوده‌ایم که عملا تم زمینه جدی و حرفه‌ای آن را زیر سوال می‌برد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید