مشخصات فنی مورد نیاز برای اجرای بازی Resident Evil Village اعلام شد

به تازگی شرکت Capcom سیستم مورد نیاز برای بازی Resident Evil Village را اعلام کرده است تا کاربران پلتفرم رایانه شخصی مشخصات خود را با آن مقایسه کرده و در صورت نیاز ارتقا دهند. با گیگ‌تک همراه باشید.


سال 2021 نیز به مانند سال‌های دیگر بدون شک پر از بازی‌های متفاوت ویدیویی خواهد بود که به نوبت برای کنسول‌های نسل نهمی عرضه خواهند شد. با این وجود هنگامی که کاربران پلتفرم رایانه شخصی خبر از عرضه یک بازی جدید می‌شنوند، تنها این سوال در ذهن آن‌ها مطرح می‌شود که آیا سیستم می‌تواند این بازی را اجرا کند؟

این درحالی است که شرکت Capcom به تازگی اطلاعات مورد نیاز برای پاسخ به این سوال را در اختیار کاربران قرار داده و حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Resident Evil Village را اعلام کرده است.

آیا می‌توانید بازی Resident Evil Village را اجرا کنید؟

بازی Resident Evil Village

دقت کنید که پیش از بررسی موارد زیر، در نظر داشته باشید که بازی Resident Evil Village تنها روی سیستم عامل ویندوز 10 – 64 bit و با نسخه DirectX 12 اجرا می‌شود و در سیستم‌های 32 bit برای اجرای درست بازی قطعا به مشکل بر خواهید خورد.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای Resident Evil Village:

  • پردازنده – Intel Core i5-7500 یا AMD Ryzen 3 1200
  • گرافیک – NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB یا AMD Radeon RX 560 4GB
  • حافظه رم – 8GB

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Resident Evil Village:

  • پردازنده – Intel Core i7 8700 یا AMD Ryzen 5 3600
  • گرافیک – NVIDIA GeForce GTX 1070 یا AMD Radeon RX 5700
  • حافظه رم – 16GB

بازی Resident Evil Village برای عرضه در تاریخ 17 اردیبهشت (7 می) در کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در کنار پلتفرم رایانه شخصی برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Eteknix

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید