مود بازی Resident Evil Village به شما اجازه استفاده از تبر هایسنبرگ را می‌دهد!

مود بازی Resident Evil Villageیک مود بازی Resident Evil Village به تازگی توسط کاربران استفاده شده که با استفاده از آن می‌توانید از اسلحه شخصیت NPC هایسنبرگ (Heisenberg) استفاده کنید!

به نقل از Gamer Rant، کمتر از یک ماه از عرضه بازی Resident Evil Village می‌گذرد و چنان که به نظر می‌رسد، کاربران از همان ابتدای انتشار این عنوان دست به ساخت مودها و حالت‌های مختلف برای آن زده‌اند تا بتوانید تجربه متفاوتی از قدم زدن در روستای مردگان را داشته باشید! با این وجود، جالب است بدانید که سرعت ساخت انواع مود بازی Resident Evil Village همچنان کم نشده و حتی جدیدترین آن به شما اجازه استفاده از سلاح کاراکترهای غیر قابل کنترل را می‌دهد.

جدیدترین مود بازی Resident Evil Village

مود بازی Resident Evil Villageگذاشتن مودهای مختلف برای سری بازی Resident Evil به هیچ وجه چیز جدیدی نیست و در گذشته نیز تبدیل شدن جیل ولنتاین (Jill Valentine) به لوبیا ژله‌ای از بازی Fall Guys و یا بلندتر شدن کلاه شخصیت لیدی دیمیترسکو (Lady Dimitrescu) در Village را دیده بودیم. اما نظر شما درباره برداشتن تبر هایسنبرگ که یکی از غول‌های بازی است، چیست؟

کاربر یا گروهی به نام MadMaxLiS اخیرا یک مود جدید برای بازی Resident Evil Village را طراحی و عرضه کرده‌اند که با استفاده از آن، می‌توانید تبر هایسنبرگ را در دست گرفته یا با چاقو لیدی دیمیترسکو، دشمنان را نصف کنید. به هر حال تبر هایسنبرگ تنها به عنوان یک آیتم قابل فروش در بازی قرار داده شده و خنجر دیمیترسکو نیز تنها در یک صحنه خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما استفاده کردن از آن‌ها در حالت عادی بازی، قاعدتا محدودیت‌هایی را به همراه خواهد داشت.

این محدودیت‌ها یعنی در بازی از یک طراحی سه بعدی استفاده شده تا شما به جای خنجر عادی از چاقو دیمیترسکو استفاده کنید، اما آن عملا هیچ تفاوتی را با یک خنجر عادی ندارد! این بدان معناست که شما نمی‌توانید آسیب‌رسانی بیشتری را با این چاقو داشته باشید و همان خنجر عادی را با طرحی تازه خواهید داشت؛ چیزی مشابه، استفاده کردن از اسکین‌ها در بازی Fortnite. همچنین لازم به ذکر است که هربار برای استفاده از این مود، فقط یک سلاح قابل استفاده خواهد بود. برای راه‌اندازی این مود نیز می‌توانید از برنامه Fluffy Mod Manager استفاده کنید که همه چیز را بسیار ساده و در رابط کاربری دوستانه در اختیار شما قرار خواهد داد.

به هر حال امروزه بسیاری از کاربران از مود بازی Resident Evil Village برای استفاده‌های مختلفی همچون عوض کردن شکل کاراکترها یا حتی بالا بردن نور و کمتر کردن افکت، برای دیدن دشمنانی که ناگهان به سمت شخصیت اصلی می‌پرند، استفاده می‌کنند. اما برخی از افراد نیز به این باورند که استفاده از مود، تجربه اصلی بازی را خراب می‌کند و بر خلاف آن چیزی است که کمپانی کپکام (Capcom) برای عنوان خود در نظر داشته است. با این وجود، اگر شما هم با ایجاد برخی تغییرات ظاهری به بازی خود مشکلی ندارید، می‌توانید بدون خطر از مودهای مختلف روی عنوان Village استفاده کنید.

بازی Resident Evil Village برای کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی و استدیا در دسترس کاربران قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید