در بازی Resident Evil Village شما باید حیوانات را شکار کنید تا قابلیت جدید به دست آورید!

بازی Resident Evil Village بدون شک یکی از عناوین مورد انتظار طرفداران عناوین سبک اکشن ترسناک است، اما آیا می‌دانستید که در این بازی برای گرفتن قابلیت‌های بهتر باید خوک و ماهی شکار کنید؟ با گیگ‌تک همراه باشید.

در عنوان جدید سری Resident Evil، شخصیت اصلی بازی ایتان وینترز (Ethan Winters)، در آخرین تریلر عرضه شده برخی حیوانات را سلاخی کرده و گوشت آن‌ها را برمی‌دارد تا برای ارتقا قابلیت‌های خود از آن‌ها استفاده کند. به هر حال جالب است که در یک عنوان ترسناک که در آن یک خوناشام سه متری وجود دارد باید مرغ و ماهی بکشید تا ویژگی‌های تازه‌ای برای کاراکتر خود به دست آورید.

شکار حیوانات در بازی Resident Evil Village

پس از کشتن این حیوانات، ظاهرا گوشت آن‌ها باید به مغازه Duke’s Kitchen برده شود تا کاراکتر دوک (Duke) به شخصه برای شما یک وعده غذایی بی‌نظیر بپزد. حال پس از خوردن آن می‌توانید قابلیت‌هایی مانند سرعت دیویدن بیشتر یا دفاع مقاوم‌تری داشته باشید. برای مثال در جدیدترین تریلر بازی Resident Evil Village نشان داده شده که اگر غذای Bird and Beast Pilaf را با جمع‌آوری مواد لازم به دست آورید، می‌توانید آسیب کمتری را هنگام ضربه خوردن از دشمن خواهید دید.

همچنین یک بخش جدا در رستوران دوک وجود خواهد داشت که در آن می‌توانید اسلحه خود را ارتقا داده یا یک سلاح تازه بخرید. واحد پول روستا نیز چیزی مشابه با سکه است که می‌توانید با فروختن آیتم‌های ارزنده در بازی یا کشتن زامبی‌ها و دیگر موجودات عجیب که حتی پس از مرگ هم در جیب خود پول نگه می‌دارند به دست آورید. سیستم ارتقا اسلحه نیز شباهت بسیاری را به برخی نسخه‌های قدیمی سری مانند Resident Evil 5 دارد که در آن می‌توانید تیر یک اسلحه خاص را قوی‌تر کرده یا برای مثال لرزش اسلحه تک تیر را بگیرید.

منبع: PC Gamer

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید