تریلر فیلم جدید Resident Evil منتشر شده و مارا به راکون سیتی می‌برد

تریلر فیلم جدید Resident Evil

تریلر فیلم جدید Resident Evil منتشر شده و ما را به راکون سیتی می‌برد. فرنچایز رزیدنت ایول (Resident Evil) یکی از مشهورترین بازی‌های سبک ترس و بقا در صنعت بازی‌های کامپیوتر بوده و همچنین یکی از موفق‌ترین آثار شرکت کپکام (Capcom) به حساب می‌آید. لایواکشن‌های متعددی از سری‌ها و نسخه‌های متفاوت این بازی محبوب تا کنون ساخته شده که همگی در قلب طرفداران جا شده‌اند. امسال نیز شرکت کپکام تصمیم گرفته است تا ریبوتی بر اساس دو سری اول این فرنچایز ساخته و کمی پس از ایام هالویین ۲۰۲۱ برای طرفداران خود منتشر کند.

این لایو اکشن Resident Evil: Welcome to Raccoon City نام داشته و داستان دو نسخه ابتدایی این بازی را روایت کرده و در تاریخ ۲۴ نوامبر برابر با (۳ آذر ماه) بر روی پرده سینما خواهد رفت. اگرچه تا کنون لایو اکشن‌های بسیاری از این فرنچایز ساخته شده است اما با توجه به تریلر منتشر شده از این ریبوت به نظر می‌رسد که این اثر بیش از دیگر آثار به المان‌های کلاسیک بازی وفادار بوده است.

شخصیت‌ها، هیولاها، خصوصیات ظاهری شخصیت‌ها، زامبی ها و حتی حضور سگ‌های زامبی مشهور این سری که بدون شک کاربران بازی رزیدنت ایول خاطرات بسیاری با آن‌ها دارند، همگی کاملا شبیه به آنچه که در خود بازی مشاهده می‌کنیم در این اثر حضور دارند.

در فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City، کایا اسکودلاریو در نقش کلیر ردفیلد، رابی امل در نقش کریس ردفیلد، هانا جان کامن در نقش جیل ولنتاین، تام هاپر در نقش آلبرت وسکر و اون جوگیا در نقش لیان کندی حضور داشته و این اثر را جوناس رابرتز نوشته و کارگردانی کرده است.

اولین پوستر فیلم Resident Evil: Welcome to Raccoon City

تریلر فیلم جدید Resident Evil

همانطور که در تریلر فیلم جدید Resident Evil مشاهده می‌شود، در این اثر به ابتدای داستان فرنچایز رزیدنت ایول می‌رویم. به شهر راکون سیتی محلی که شرکت بزرگ داروسازی آمبرلا با نقشه‌های شوم خود مردم شهر را به زامبی تبدیل کرده و حالا تنها تعداد کمی از مردم جان سالم بدر برده‌اند و در راه کشف و متوقف کردن بلایی که بر سر شهر آن‌ها آمده با یکدیگر همکاری می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید