مشاهده گزارشی کلی از اکانت مسدود واتساپ به زودی در دسترس خواهد بود

اکانت مسدود واتساپطبق اعلام رسمی، کاربرانی که دارای اکانت مسدود واتساپ هستند می‌توانند از سازندگان درخواست کنند تا ببینند که آیا به درستی حساب کاربری آن‌ها بن شده یا که نه.

به نقل از Phone Arena، بسیاری از مواقع این مورد پیش آمده که کاربران به صورت ناگهانی متوجه شوند که اکانت آن‌ها بن یا به عبارتی مسدود شود. در واقع این مورد به دلیل اینکه سازندگان پیامرسان واتساپ قصد جدی گرفتن اسپم‌ها بین پیام‌های کاربران را دارند انجام می‌شود و برخی از مواقع حساب افرادی که هرگز اشتباهی را مرتکب نشده باشند به اشتباه مسدود خواهد شد.

اما در این صورت باید چکار کرد؟ راهی که مدیران واتساپ در اختیار کاربران قرار داده‌اند، مشاهده گزارش و بررسی علت بن شدن نام دارد که به واسطه آن، افراد از داخل خود برنامه می‌توانند به راحتی درخواست یک بازنگری کلی را به حساب خود داشته باشند.

پس از انجام این کار نیز اگر حساب شما قابل بازیابی و اثبات در نفرستادن اسپم باشد، بعد از ۲۴ ساعت مجددا به صورت خودکار فعال خواهد شد. همچنین پس از ارسال درخواست یک اعلان برای شما ارسال خواهد شد تا بدانید که سازندگان در حال بررسی خواسته شما هستند.

پس از قوانین سخت، حال اکانت مسدود واتساپ نیز قابل بازگشت است!

اکانت مسدود واتساپحتما به خاطر دارید که مدتی پیش قوانین سخت‌گیرانه و عجیبی برای پیامرسان واتساپ وضع شده بود که در آن افراد مجبور بودند تا برای استفاده از این برنامه و ارسال پیام‌های عادی یا گرفتن تماس، حساب را به اکانت فیسبوک خود متصل کنند و همه چیز آن را به اشتراک بگذارند. با این وجود حال مقداری عجیب است که سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا دسترسی‌های بسیاری را در اختیار کاربران قرار دهند. به نحوی که حتی در آپدیت‌های مختلف و جدید واتساپ حتی ویژگی‌های تازه‌ای به این برنامه اضافه شده که از جمله آن می‌توان به کند و تند کردن سرعت پخش صدا اشاره کرد.

حال برای بن کردن کاربرانی که پیام‌های اسپم و تکراری را در گروه‌ها ارسال می‌کنند، واتساپ یک سیستم خودکار دارد که به واسطه آن کاربری که قصد انجام چنین کاری را داشته باشد بن خواهد شد. این در حالی است که در گذشته اگر با چنین مشکلی مواجه می‌شدید، قاعدتا با فاتحه حساب کاربری خود را خوانده و حتی در صورت بازیابی با چندین ترفند سخت، چت‌های اکانت مورد نظر حذف می‌شدند. با این وجود، در قابلیت جدیدی که برای دیدن گزارش مسدود شدن اکانت در پیامرسان واتساپ قرار داده شده، دیگر چت‌ها و داده‌های قبلی حذف نمی‌شوند.

اکانت مسدود واتساپاین دسترسی جدید که برای افرادی که دارای اکانت مسدود واتساپ هستند قرار داده شده، از طریق نسخه بتا اپلکیشن WhatsApp در اختیار کاربران سیستم عامل iOS قرار گرفته و به زودی برای دارندگان گوشی‌های اندرویدی نیز در اختیار افراد قرار خواهد گرفت. همچنین تاریخ دقیقی برای انتشار این ویژگی برای نسخه اصلی برنامه اعلام نشده اما انتظار می‌رود که تا هفته‌های آینده شاهد معرفی شدن آن باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید