تولید آیفون ۱۲ در هند با مثبت‌شدن آزمایش کارکنانش به نصف کاهش می‌یابد

اپل اخیرا تولید آیفون ۱۲ در هند آغاز کرده‌است، اما طبق گزارشی از رویترز ظرفیت تولید در یکی از کارخانه‌ها به نصف کاهش یافته‌است. علت این موضوع این است که بیش از ۱۰۰ کارمند در مرکز Foxconn آزمایش COVID-19 مثبت داشته‌اند.

خوابگاه‌هایی در محل وجود دارد که کارمندان می‌توانند در آن اقامت کنند، آنها کسانی هستند که تولید را ادامه می‌دهند. کارمندان مجاز به ترک محل هستند اما به عنوان احتیاط ورود افراد دیگر مجاز نیست. دو منبع نقل کرده‌اند، که تعداد کارگران این کارخانه مشخص نیست.

این کارخانه در ایالت جنوبی تامیل نادو، نزدیک پایتخت چنای واقع شده‌است. این ایالت یکی از بدترین آسیب‌ها را در موج دوم همه گیری دیده‌است. روز دوشنبه، حمل و نقل عمومی و مغازه‌ها برای جلوگیری از شیوع بیماری تعطیل شد و شهر در قرنطینه کامل قرار گرفت.

تولید آیفون ۱۲ در هند

فاکسکان به رویترز گفت: ((فاکسکان سلامت و ایمنی کارکنان خود را به عنوان مهم‌ترین اولویت قرار داده و به همین دلیل است ما برای حل چالش‌هایی که همه شرکتها در برخورد با COVID-19 با آن روبرو هستند، با دولت محلی و مقامات بهداشت عمومی در هند همکاری نزدیک داشته‌ایم.))

تاسیسات فاکسکان در سال ۲۰۱۹ برای تولید آیفون‌های پیشرفته برای بازار هند راه اندازی شد. اکنون به تولید آیفون ۱۲ در هند مشغول است. همچنین تاسیسات ویسترون نیز وجود دارد که در نزدیکی بنگالورو، در ایالت همسایه کارناتاکا واقع شده‌است و ساخت مدل‌های پایین‌تر مانند مدل اصلی SE و آیفون 6S را در سال ۲۰۱۷ آغاز کرد.

سال گذشته که هند دچار همه‌گیری شد، بسیاری از کارخانه‌ها مجبور شدند کار خود را متوقف کنند، تولید آیفون ۱۲ در هند نیز به همین ترتیب کاهش یافت. پس از پایان نسبی قرنطینه، برنامه‌های بازگشایی به سرعت با مشکل روبرو شدند. در اواسط ماه مه Oppo مجبور شد کارخانه خود را در Greater Noida به طور موقت تعطیل کند زیرا آزمایش ۶ کارمند برای COVID-19 مثبت بود. چند روز بعد یکی از کارخانه‌های نوکیا نیز پس از مثبت شدن تست ۱۸ کارمند تعطیل شد.

مطلب قبلیآیا دوربین سلفی گلکسی Z Fold 3 زیر نمایشگر تاشو آن خواهد بود؟
مطلب بعدیمشخصات فنی پوکو M3 Pro به صورت رسمی تایید شد

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید