امکان تعویض پورت USB-C کیس شارژ ایرپاد‌های اپل فراهم شد!

امکان تعویض پورت USB-C کیس شارژ ایرپاد‌های اپل فراهم شد!در ماه نوامبر، Pillonel با موفقیت توانست آیفون X را به یک پورت USB-C کاملاً کارآمد مجهز کند و سپس در ماه آوریل، برای باری دیگر توانست، سامسونگ گلکسی A51 را به یک پورت Lighting مجهز کند. پروژه‌ها نشان می‌دهند که واقعا محصولات می‌توانند از اتصال‌دهنده‌های جهانی استفاده کنند حتی اگر شرکت سازنده آن‌ها این مورد را نخواهد.

جایگزینی پورت USB-C در ایرپادهای اپل

آخرین تعهد پیلونل در ویدئویی در مورد AirPods می‌باشد؛ این ویدئو از طریق تماس تلفنی با اپل گرفته شده که در آن نماینده اپل به پیلونل می‌گوید: «در صورت خراب شدن پورت USB-C، باتری و یا قاب جایگزینی قطعات مقرون‌به‌صرفه‌تر است».

پورت USB-Cیافتن باتری‌های ایرپاد دشوار نیست و همچنین نسبتاً ارزان هستند. با این حال، کانکتور اختصاصی لایتنینگ چیزی نیست که بتوان از طریق یک وب‌سایت خریداری کرد؛ بنابراین اگر می‌خواهید پورت شارژ کیس ایرپاد را جایگزین کنید، باید یک کیس اهداکننده پیدا کنید.

مورد بعدی که ذکر شد در مورد ورود به کیس ایرپاد بود که انجام آن بدون تخریب محفظه غیرممکن است. برای این کار، Ken یک محفظه جایگزین ایرپاد طراحی کرد که می‌توان آن را به راحتی برای سرویس‌های بعدی باتری یا کانکتور دوباره سرهم کرد.

پورت USB-C

پیلونل طرح‌های خود را شرح داده است تا هرکسی که می‌خواهد این پروژه را بپذیرد و انجام دهد. او امیدوار است که با در دسترس قرار دادن این روش‌ها برای همه، تعداد بیشتری از کیس‌های AirPods بازسازی شده و به جای اینکه در محل دفن زباله قرار گیرد، زندگی جدیدی به آن‌ها بخشیده شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید