تعمیر صفحه شکسته Galaxy Z Fold3 یا Z Flip3 هزینه بر است اما ارزان‌تر از قبل است

صفحه شکسته Galaxy Z Fold3

اگر به گوشی‌های جدید سامسونگ علاقه دارید، ما چند خبر خوب و چند خبر بد داریم. با چیزهای خوب شروع می‌کنیم: تعویض صفحه شکسته Galaxy Z Fold3 نسبت به نسل قبلی ارزان‌تر است. در مورد خبرهای بد باید گفت هزینه آن هنوز گران هستند.

تعویض بخش داخلی صفحه شکسته Galaxy Z Fold3،  حدود ۴۸۰ دلار هزینه خواهد داشت. صفحه نمایش خارجی در مقایسه ارزان است، فقط ۱۵۰ دلار هزینه دارد. با توجه به قیمت رسمی، تعویض صفحه مشابه در Z Fold2 قدیمی به ترتیب ۵۵۰ و ۱۴۰ دلار برای شما هزینه دارد.

در مورد Galaxy Z Flip3، تعویض صفحه داخلی شکسته ۳۷۰ دلار برای تعمیر هزینه دارد، صفحه نمایش کوچک خارجی ۱۰۰ دلار هزینه تعویض دارد. برای Z Flip 5G ، این هزینه‌ها به ترتیب ۵۰۰ و ۱۰۰ دلار بود.

تعمیر صفحه شکسته Galaxy Z Fold3 یا Z Flip3 هزینه بر است اما ارزان‌تر از قبل است - gsmarena 001

به هر حال، هزینه تعمیر فولد اصلی حتی بیشتر (۶۰۰ دلار/۱۴۰دلار) بود، بنابراین روندی وجود دارد که قطعات ارزان‌تر شوند. با این وجود، ممکن است بخواهید Samsung Care+ را برای تعمیر صفحه شکسته Galaxy Z Fold3 در نظر بگیرید. کسانی که پیش سفارش می‌دهند ۱۲ ماه اول این خدمات را رایگان دریافت می‌کنند، اما با توجه به هزینه تعمیرات زیاد، ممکن است بخواهید آن را تمدید کنید. (می‌توانید تا ۳ سال در کل تمدید کنید)

هزینه این سرویس ۱۳ دلار در ماه است و تعمیرات رایگان و تخفیف در تعویض صفحه نمایش، تا ۲۵۰ دلار را ارائه می‌دهد. برای جزئیات بیشتر، وب سایت منطقه ای +Samsung Care خود را بررسی کنید.

اگر کنجکاو هستید که تعمیرات صفحه شکسته Galaxy Z Fold3 چقدر گران است (علاوه بر هزینه اجزای جایگزین)، می‌توانید فیلم جداسازی Z Fold3 و Z Flip3 را تماشا کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید