iFixit و گوگل برای تعمیر گوشی‌ های Pixel به خصوص پیکسل 2 همکاری کردند

iFixit و گوگل برای تعمیر گوشی‌ های Pixel همکاری کردندگوگل به طور رسمی همکاری با iFixit را برای فروش کیت‌های تعمیر گوشی‌ های Pixel خود – از Pixel 2 (۲۰۱۷) تا سری فعلی Pixel 6 – اعلام کرده است. قطعات اصلی در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا، استرالیا و کشورهای اتحادیه اروپا (آن‌هایی که Pixel به طور رسمی در دسترس هستند) فروخته خواهد شد.

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد قیمت‌ها در دست نیست. به زودی می‌توانید اجزایی مانند باتری، نمایشگر، دوربین و موارد دیگر را در اینجا پیدا کنید. آن‌ها به صورت جداگانه و همچنین همراه با کیت‌های رفع مشکل iFixit که شامل ابزارهای لازم برای کار است، در دسترس خواهند بود و البته، iFixit همچنین راهنمای دقیقی برای جدا کردن اجزای گوشی‌ها دارد.

iFixit و گوگل برای تعمیر گوشی‌ های Pixel به خصوص پیکسل 2 همکاری کردند - gsmarena 001 ۴ 1

تعمیر گوشی‌ های Pixel

گوگل با مراکز تعمیر مختلفی از جمله uBreakiFix و بیش از ۷۵۰ مکان در ایالات متحده و کانادا همکاری کرده است. همچنین گوگل، خدمات مشابهی را به آلمان، بریتانیا و ژاپن ارائه می‌کند و در تلاش است تا مراکز تعمیر گوشی‌ های Pixel را به کشورهای بیشتری گسترش دهد.

iFixit و گوگل برای تعمیر گوشی‌ های Pixel به خصوص پیکسل 2 همکاری کردند - google pixel 6 material you 3تعمیر گوشی‌ های Pixel، روش گوگل برای مبارزه با زباله‌های الکترونیکی است، اگرچه این تنها چیز نیست؛ این شرکت در مورد بازیافت نیز جدی است. از امسال، ۱۰۰ درصد محصولات سخت افزاری گوگل شامل مواد بازیافتی شده و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان کربن خنثی ارسال می‌شود. گوگل قصد دارد امسال به گواهی Zero Waste دست یابد و تا سال ۲۰۲۵ به طور کلی پلاستیک را از بسته‌بندی خود حذف کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید