رندر گوشی گیمینگ ROG Phone 6 ایسوس، طراحی و لوازم جانبی را آشکار کرد!

رندر گوشی گیمینگ ROG Phone 6 ایسوس، طراحی و لوازم جانبی را آشکار کرد! ایسوس گوشی گیمینگ ROG Phone 6 را که برگرفته از عبارت (Republic of Gamers) است، در تاریخ ۵ ژوئیه (۱۴ تیر) عرضه می‌کند و ما انتظار داریم که این گوشی یکی از اولین دستگاه‌هایی با چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 در بازار باشد. ما قبلاً این طرح را در TENAA دیده بودیم، اما امروز یک نشت جدید به طور اساسی آن را تأیید کرد و همچنین نگاهی کوتاه به خنک‌کننده جدید AeroActive و یک قاب محافظ که به‌ خوبی دور دوربین را پوشش می‌دهد، به ما نشان داد.

مشخصات گوشی گیمینگ ROG Phone 6

گوشی گیمینگ ROG Phone 6 بار دیگر به ایدئولوژی خود مبنی بر عدم وجود بریدگی یا سوراخ کردن پایبند خواهد بود. قاب بالایی ضخیم است و فضایی برای دوربین جلو دارد و همچنین از نظر استراتژیک برای جلوگیری از کلیک‌های ناخواسته که ممکن است در صورت قرار گرفتن صفحه به سمت بالا/پایین رخ دهد، قرار داده شده است.

رندر گوشی گیمینگ ROG Phone 6 ایسوس، طراحی و لوازم جانبی را آشکار کرد! - gsmarena 003 ۴سمت چپ دارای یک درگاه USB و یک اسلات سیم کارت است و سمت راست که در طول بازی در طرف بالا قرار می‌گیرد دارای محرک‌های شانه‌ای است. تنظیمات دوربین شامل سه شاتر و یک فلاش LED است اما افرادی که می‌خواهند بیشتر به بازی بپردازند به ندرت از این ویژگی استفاده می‌کنند.

ویژگی‌های مهم‌تری در گوشی گیمینگ ROG Phone 6 وجود دارد، از جمله کلیدهای اضافی در پشت که همراه با خنک‌کننده AeroActive است. این لوازم جانبی بسیار متفاوت‌تر از مدل قبلی است که برای سری ROG Phone 5 و 5s تعیین شده بود اما مهم‌ترین ویژگی یعنی دو دکمه قابل کلیک در دو طرف فن را حفظ می‌کند.

رندر گوشی گیمینگ ROG Phone 6 ایسوس، طراحی و لوازم جانبی را آشکار کرد! -قاب محافظ دکمه‌های زیادی و همچنین پنل پشتی دارد بنابراین در حین بازی به خوبی می‌توان گوشی را در دست گرفت و دیگر نیازی به محافظت نیست.

چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 ممکن است تایید شود اما ما هنوز چیز دیگری در مورد گوشی گیمینگ ROG Phone 6 قبل از عرضه رسمی در ۵ جولای (۱۴ تیر)، از جمله پاسخ به سؤالات مربوط به شارژ سریع و قدرت و دوام باتری در دست نداریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید