حذف برنامه‌های مستقل اینستاگرام از اپ استور و گوگل پلی

حذف برنامه‌های مستقل اینستاگرام از اپ استور و گوگل پلی

به گزارش رسانه TechCrunch، شرکت اینستاگرام تصمیم گرفت برخی از برنامه‌های خود نظیر Boomerang و Hyperlapse را از اپ استور و گوگل پلی حذف کند. به نظر رسیده استقبال نه چندان جالب از برنامه‌های مستقل اینستاگرام موجب شد این حذف صورت گیرد.

برنامه‌های مستقل اینستاگرام در راه حذف

پیش از این نیز اینستاگرام به فعالیت IGTV پایان داد و اکنون ویدئوهای بلند در این بخش پخش نمی‌شوند. کریستین پی، سخنگوی اینستاگرام در بیانیه‌ای به The Verge اعلام کرد:

ما پشتیبانی از برنامه‌های Boomerang و Hyperlapse را حذف کردیم تا تلاش‌هایمان را بهتر روی برنامه اصلی متمرکز کنیم. Boomerang همچنان در استوری‌ها قابل پشتیبانی بوده و Layout هم در استوری باقی خواهد ماند. ما به کار بر روی روش‌های جدید برای خلاقیت و سرگرمی افراد در اینستاگرام ادامه خواهیم داد.

حذف برنامه‌های مستقل اینستاگرام از اپ استور و گوگل پلی

طبق داده اعلامی از سوی Apptopia به نقل از TechCrunch، اول مارس شاهد حذف کامل بومرنگ و هایپرلپس (برنامه‌های مستقل اینستاگرام) از اپ استور و گوگل پلی خواهیم بود. برنامه مستقل Boomerang به افراد اجازه می‌داد یک ویدئو کوتاه ضبط کرده که در آن  حرکتی تکرار می‌شود. این برنامه سال ۲۰۱۵ دردسترس قرار گرفت و اگرچه خلاقانه بود اما استقبال بزرگی صورت نگرفت.

در سوی دیگر Hyperlapse یک برنامه مستقل از اینستاگرام برای سال ۲۰۱۴ بوده که افراد می‌توانستند ویدئو هایپرلپس حرفه‌ای ایجاد کنند. برای کسب جزئیات بیشتر بهتر است تا اول مارس منتظر ماند و این شرکت به حذف اپ‌های مستقل مورد اشاره بپردازد. ناگفته نماند که با عدم موفقیت‌ برخی قابلیت‌ها اینستاگرام تصمیم گرفت آنها را متوقف سازد و به دنبال جایگزینی بهتر باشد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید