حذف بازی اپکس لجندز از 2 برنامه مایکت و کافه بازار

حذف بازی اپکس لجندز از مایکت و کافه بازار

بازی اپکس لجندز موبایل از دو مارکت پلیس مایکت و کافه بازار به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده و غیرقابل برگشت است.

این خبر در توییتر هر دو مارکت پلیس کافه بازار و مایکت منتشر شد و علت نیز دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه اعلام شد. البته کافه بازار نسبت به این حرکت کارگروه شکایتی داشته و بیان کرده که این عمل نه تنها موجب بازداری بازیکنان از تجربه چنین عناوینی نمی‌شود، بلکه موجب خواهد شد تا به مارکت پلیس‌های خارجی گرایش بیشتری پیدا شود.

بازی اپکس لجندز از فروشگاه‌های ایرانی حذف شد

حذف بازی اپکس لجندز از مایکت و کافه بازار

کافه بازار اعلام کرده در زمانی که بازی اپکس لجندز در این فروشگاه قرار داشته توانسته بازخورد مثبتی کسب کند. کافه بازار در انتها این حرکت را قابل تاسف دانست و امیدوار است که بازنگری در این گونه حرکت‌ها صورت گیرد.

متاسفانه مشخص نیست چرا کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دستور فیلترینگ را صادر کرد و محتوا بازی‌ مورد اشاره چه معایبی دارد.

البته این نخستین بار نیست که شاهد چنین مواردی هستیم و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه همیشه سعی کرده به جلوگیری از نشر محتواهای فاقد قوانین جمهوری اسلامی بپردازد. بازی Apex Legends Mobile در اواخر ماه اردیبهشت برای اندروید و iOS منتشر شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید