توسعه ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic به فردی دیگر محوّل شد!

Saber Interactive سازنده ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic است

پس از اینکه در زمینه ساخت ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic مشکلاتی به وجود آمد، طبق گزارشی جدید، توسعه بازی برعهده تیم Saber Interactive بخصوص گروه مستقر در استودیو اروپای شرقی این شرکت قرار گرفت. این اطلاعات را Jason Schreier از بلومبرگ به نقل یکی از منابع فاش کرده است.

ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic

این پروژه که در ابتدا توسط Aspyr رهبری می‌شد، اما به دلیل ایجاد مشکلاتی مراحل توسعه با وقفه رو‌به‌رو شده است. Aspyr بیش از دو سال بود که روی این ریمیک فعالیت داشت و شایعاتی در مورد به دست گرفتن توسعه توسط استودیو Saber Interactive بدست آمده است.

Saber Interactive سازنده ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic است

گروه Embracer متعاقباً اعلام کرد که یکی از عناوین triple-A توسعه را به یک استودیوی داخلی دیگر منتقل کرده است. بسیاری بر این باور بودند که این به ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic اشاره دارد، اما شرکت هولدینگ رسانه‌ای آن را تایید نکرد. اگرچه “منتظر تاخیرهایی” نبود، اما کسانی که با توسعه آشنا هستند گفتند احتمالاً حداقل دو سال دیگر برای تکمیل نیاز است.

Saber Interactive سازنده ریمیک بازی Star Wars: KfO Republic است

در هر صورت، به نظر نمی‌رسد امسال منتشر شود و تا سال ۲۰۲۴ هم نباید انتظار انتشار را داشت. ظاهراً این فقط Aspyr نبود که از وضعیت توسعه ناراضی بود. «تصمیم‌گیرندگان» در Embracer، شرکت والت‌دیزنی (مالک Lucasfilm Games) و Sony Group Corp نیز ظاهراً از پیشرفت «ناراضی» بودند. با این وجود، افراد نزدیک به پروژه “خوشبین” هستند که این انتقال موجب خواهد شد تا شاهد یک اثر بهتری باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید