گوشی Galaxy Xcover 5 به اندروید 12 مجهز شد

انتشار آپدیت اندروید 12 برای گوشی Galaxy Xcover 5

در حالی که تنها چند ماه، یا شاید حتی هفته‌ها، تا معرفی یکی دیگر از گوشی‌های هوشمند جان سخت سامسونگ  Xcover 6 Pro فاصله داریم، کسانی که مدل فعلی را دارند، لازم نیست تا آن زمان منتظر بمانند تا آپدیت اندروید 12 را دریافت کنند. به تازگی کره‌ای‌ها این سیستم عامل را برای گوشی Galaxy Xcover 5 منتشر کردند.

آپدیت فعلا در دسترس کاربران اروپایی قرار گرفته و همچنین با رابط کاربری One UI 4.1 ارائه می‌شود. آپدیت در کنار اندروید 12 و رابط کاربری مذکور از وصله امنیتی ماه می 2022 نیز برخوردار است. بنابراین کاربران گوشی Galaxy Xcover 5 با یک آپدیت نرم افزاری بزرگ رو به رو خواهند شد.

گوشی Galaxy Xcover 5 به اندروید 12 مجهز شد

انتشار آپدیت اندروید 12 برای گوشی Galaxy Xcover 5

در این گزارش اشاره نمی‌شود که به‌روزرسانی در حال حاضر کدام کشور اروپایی را دربرگرفته است، اما پس از شروع عرضه، دسترسی به تمام کاربران Xcover 5 بیش از چند هفته طول نمی‌کشد. مگر اینکه مشکلی در به روز رسانی آنقدر وجود داشته باشد که سامسونگ آن را تا زمانی که به برطرف کردن نپرداخته با تاخیر مواجه سازد.

در هر صورت، اگر گوشی مقاوم گلکسی Xcover 5 سامسونگ را دارید، باید بروز رسانی اندروید 12 را با نسخه سیستم عامل G525FXXU5BVE5 دریافت کنید، اما فقط در صورتی که در اروپا زندگی می کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید