انتشار آپدیت اندروید 12 برای گوشی ROG Phone 3 ایسوس

انتشار آپدیت اندروید 12 برای گوشی ROG Phone 3 ایسوس

ایسوس بالاخره به‌روزرسانی پایدار و نهایی اندروید 12 را برای گوشی ROG Phone 3 سال 2020 خود منتشر کرد. طبق برنامه زمان‌بندی این شرکت، قرار بود این آپدیت در نیمه اول سال منتشر شود و بنابراین به قول خود عمل کرده است. مطمئناً ایسوس در حال آماده سازی سیستم عامل اندروید 13 برای گوشی‌های خود بوده و در حال حاضر دارندگان راگفون 3 می‌توانند نسل فعلی اندروید را با ویژگی‌های جذاب تجربه کنند.

به هر حال، بیلد جدید دارای شماره ساخت 31.0210.0210.230 بوده و پس از یک دوره آزمایشی تقریباً دو ماهه بتا از راه رسید، بنابراین امیدواریم هیچ باگ آشکاری وجود نداشته باشد.

گوشی ROG Phone 3 ایسوس بروزرسانی شد

این به‌روزرسانی با همه چیزهایی که Google در نسخه اندروید 12 تعبیه کرده است و همچنین سطح وصله امنیتی ژوئن 2022 ارائه می‌شود. علاوه بر این، شما همچنین یک طراحی کنسول به روز شده در Armory Crate، برنامه‌های داخلی اصلاح شده ایسوس، یک پنل تنظیمات سریع جدید و بخش اعلانات، یک پنل ولوم بازطراحی شده و یک طراحی صفحه ویجت جدید در Launcher دریافت می‌کنید.

Asus Safeguard با عملکرد داخلی Android 12 Emergency SOS جایگزین شده است، گزینه طرح بندی تنظیمات سریع از تنظیمات نمایش حذف شده است و پشتیبانی از تماس SIP از برنامه تلفن حذف شد.

طبق معمول با چنین به‌روزرسانی‌هایی، عرضه ممکن است مرحله‌ای باشد، بنابراین احتمال دارد چند روز طول بکشد تا تمام دستگاه‌های گوشی ROG Phone 3 موجود آپدیت را دریافت کنند.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید