تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 2 به طور تصادفی اعلام شد!

تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 2 به طور تصادفی اعلام شد! کوالکام معمولاً چیپست‌های جدید پرچم‌دار خود را در آخر هفته اول دسامبر رونمایی می‌کند، اما امسال این رونمایی دو هفته زودتر اتفاق می‌افتد. وب‌سایت رسمی شرکت San Diego chip، یک کنفرانس اسنپدراگون را برای ۱۴ تا ۱۷ نوامبر (۲۳ تا ۲۶ آبان) برنامه‌ریزی کرده است که احتمالاً زمانی است که اسنپدراگون 8 نسل 2 جدید را خواهیم دید.

اسکرین شات از وب‌سایت کوالکام

تاریخ عرضه اسنپدراگون 8 نسل 2 به طور تصادفی اعلام شد! - gsmarena 002 ۳

این تاریخ برگزاری رویداد بعداً از وب‌سایت حذف شد و با اینکه ممکن است یک اعلامیه دروغین باشد، اما ما مشتاقیم که تراشه اسنپدراگون 8 نسل 2 واقعاً در ماه نوامبر عرضه شود. این به سازندگانی مانند شیائومی و موتورولا اجازه می‌دهد تا اولین سازنده‌ای باشند که یک گوشی با تراشه جدید را عرضه می‌کنند.

کوالکام تاریخ اجلاس سران خود در هاوایی را تا پنج ماه آینده اعلام نکرده است، بنابراین ما معتقدیم که این اشتباهی توسط تیم در کالیفرنیا رخ داده باشد. هنوز زمان کافی برای درز اطلاعات اسنپدراگون 8 نسل 2 وجود دارد و به ما اجازه دهد تا پازل پلتفرم SM8550 را بسازیم و به جزئیات پی ببریم. اولین شایعات حاکی از یک ترکیب غیرعادی CPU ۱+۲+۲+۳ با یک واحد Cortex-X3، دو Cortex-A720، دو A710 و سه A510 بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید