بتا 3.1 اندروید 13 با اصلاح مشکلات قبل منتشر شد

بتا 3.1 اندروید 13 با اصلاح مشکلات قبل منتشر شد

هنوز دو روز پس از در دسترس قرار گرفتن اندروید 13 بتا 3، نسخه جدید دیگری عرضه می‌شود که این بار با نام بتا 3.1 اندروید 13 شناخته می‌شود. این الحاقیه جزئی به شماره نسخه شامل یک تغییر عمده است: اصلاح برنامه بازخورد که ظاهراً برای برخی از شرکت‌کنندگان بتا در نسخه اولیه بتا 3 در دسترس نبود.

با توجه به اینکه تمام هدف یک برنامه بتا آزمایش نرم افزار و ارائه بازخورد برای کمک به رفع اشکالات و نهایی کردن تصمیمات طراحی است، اهمیت داشتن یک برنامه بازخورد فعال برای موفقیت برنامه بسیار مهم است. اندروید 13 بتا 3.1 به نظر نمی‌رسد تغییرات مهم دیگری داشته باشد، همانطور که تغییرات ثبت شده نشان می‌دهد.

انتشار بتا 3.1 اندروید 13 با بهبودی اندک

بتا 3.1 اندروید 13 با اصلاح مشکلات قبل منتشر شد

Android 13 Beta 3رانتشار پایداری پلتفرم برای سیستم عامل جدید را نشان می‌دهد، به این معنی که Google تمام APIهای توسعه‌دهنده جدید و رفتارهای مربوط به برنامه‌ها را نهایی کرده است، بنابراین توسعه‌دهندگان برنامه اکنون می‌توانند برنامه‌های خود را در نسخه بتا با اطمینان از اینکه چیز جدیدی وجود ندارد، آزمایش کنند. باید از هم‌اکنون تا انتشار نهایی اندروید 13 که انتظار می‌رود اواخر تابستان امسال یا اوایل پاییز بر روی بسیاری از بهترین گوشی‌های اندرویدی عرضه شود، به انتها برسد.

این بدان معنا نیست که در نسخه فعلی اندروید 13 هیچ باگی وجود ندارد، زیرا لیست باگ‌های گوگل به چندین چیز اشاره می‌کند که هنوز باید برطرف شود. اگر دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی نسخه بتا اندروید 13 هستید، می‌توانید در نسخه بتا شرکت کنید.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید