گوشی Redmi Note 11 Pro 2023 با اسنپدراگون ۷۱۲ در کنسول Google Play مشاهده شد

گوشی Redmi Note 11 Pro 2023 با اسنپدراگون 712 در کنسول Google Play مشاهده شدبعضی اوقات شیائومی گوشی‌های قدیمی را با کمی تازه‌سازی و ارتقا دوباره عرضه می‌کند(مثلاً Redmi Note 8 2021). اطلاعات موجود در کنسول Google Play نشان می‌دهد که مدل دیگری از این دست به نام Redmi Note 11 Pro 2023 (نام رمز “sweet”) برای سال آینده در راه است.

گوشی Redmi Note 11 Pro 2023

گوشی Redmi Note 11 Pro 2023 با اسنپدراگون 712 در کنسول Google Play مشاهده شد

این ادامه‌ای برای Redmi Note 11 Pro از امسال است، اگرچه این گوشی با چیپست متفاوت و چیدمان دوربین متفاوت عرضه خواهد شد. طبق گفته GPC، نسخه ۲۰۲۳ از اسنپدراگون ۷۱۲ قدرت می‌گیرد.
 
این چشمگیرترین چیپست اوایل سال ۲۰۱۹ نبود و همانطور که قدیمی است، باید در مقابل Helio G96 در مدل ۲۰۲۲ مقاومت کند، اما از نظر عملکرد ارتقاء نخواهد یافت. اگرچه ممکن است کارآمدتر باشد، زیرا در فرآیند ۱۰ نانومتری ساخته شده بود(در مقایسه با ۱۲ نانومتر برای Helio).
 
گوشی Redmi Note 11 Pro 2023 با اسنپدراگون 712 در کنسول Google Play مشاهده شد
 
جالب اینجاست که شیائومی، تغییر چیدمان دوربین آن را دقیقاً شبیه Redmi Note 10 Pro می‌کند که از چیست جدیدتر و قدرتمندتر یعنی Snapdragon 732G پشتیبانی می‌کند. ۱۰ پرو تقریباً همان تنظیمات دوربین ۱۱ پرو را دارد یعنی دوربین ۱۰۸ مگاپیکسل اصلی، ۸ مگاپیکسل فوق عریض، به علاوه ۲ مگاپیکسل ماکرو. تنها تفاوت این است که مدل قدیمی‌تر یک دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی داشت و مدل جدیدتر یک دوربین ۲ مگاپیکسلی.
 
در این مرحله ممکن است تعجب کنید که چرا شیائومی فقط به فروش Redmi Note 10 Pro ادامه نمی‌دهد؟!
 
گوشی ۱۱ پرو دارای شارژ سریع‌تر(۶۷ وات در مقابل ۳۳ وات) و صفحه‌نمایش روشن‌تر (۷۰۰ نیت در مقابل حداکثر ۴۵۰ نیت) می‌باشد، اما مشخص نیست که آیا مدل ۲۰۲۳ آن(Redmi Note 11 Pro 2023)، این مزایا را حفظ خواهد کرد یا خیر. همچنین، 10 Pro فیلمبرداری 4K داشت که این ویژگی در 11 Pro موجود نبود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید