گوشی Redmi K60 با قابلیت جزیره پویا آیفون ۱۴ از راه می‌رسد

گوشی Redmi K60 با قابلیت جزیره پویا از راه می‌رسد با معرفی Dynamic Island در سری آیفون ۱۴ پرو، تقریباً اجتناب‌ناپذیر بود که سازندگان در حوزه اندروید با برداشت‌های خود از این ویژگی پیروی نکنند. توسعه‌دهندگان MIUI شیائومی در حال کار بر روی پیاده‌سازی‌های مشابه هستند و ممکن است شاهد چنین ویژگی رسمی در گوشی Redmi K60 آینده باشیم.

گوشی Redmi K60 با قابلیتی شبیه آیفون 14 پرو

گوشی Redmi K60 با قابلیت جزیره پویا از راه می‌رسد

لو ویبینگ، مدیرعامل شیائومی چین از کاربران پرسید که آیا واقعاً به یک جزیره پویا در Weibo نیاز دارند و چندین کاربر پاسخ دادند که مایلند دیدگاه شیائومی را در جزیره پویا ببینند در حالی که دیگران مخالف چنین پیاده‌سازی هستند. توسعه‌دهندگان MIUI آزمایش‌هایی را روی اجرای Dynamic Island برای کنترل موسیقی و سایر نوتیفیکیشن‌ها آغاز کرده‌اند و می‌توانیم انتظار داشته باشیم که برنامه‌نویس‌های بیشتری روی آن کار کنند.

مشخص نیست سری گوشی Redmi K60 چه زمانی از سوی شرکت شیائومی معرفی خواهد شد. به عنوان پرچم‌داران جدید ردمی بعید است تا نیمه نخست سال ۲۰۲۳ از راه برسند. در اخباری مرتبط باید شاهد معرفی سری شیائومی ۱۳ از سوی برند چینی باشیم. بنابراین عجیب نیست که در آینده نزدیک پرچم‌داران جدیدی توسط این کمپانی رونمایی شده و ارائه شوند.

گوشی Redmi K60 با قابلیت جزیره پویا از راه می‌رسد

شیائومی درصدد بوده نوآوری‌های جذابی برای محصولاتش در نظر گیرد و ردمی کی 60 نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید