نمایشگر LCD گوشی Redmi Note 11T Pro+ ساده نیست

نمایشگر LCD گوشی Redmi Note 11T Pro+ ساده نیست

لو ویبینگ، مدیرعامل شیائومی چین و مدیریت ردمی، تیزرهای جدیدی از محصولات آینده برند ردمی منتشر کرده و در این بین اطلاعاتی پیرامون گوشی Redmi Note 11T Pro+ بدست آمده است.

ابتدا، او تایید کرد که Redmi Note 11T Pro+ گواهینامه DisplayMate A+ صفحه نمایش را دریافت کرده است. این اولین بار بود که یک نمایشگر LCD تخت با این امتیاز همراه می‌شود و ۱۴ رکورد را می‌شکند. همچنین مشخص بوده که قبل از او، ۴۰ گوشی هوشمند با صفحه نمایش OLED امتیاز DisplayMate A + را دریافت کردند.

گوشی Redmi Note 11T Pro+ با نمایشگری پروضوح

نمایشگر LCD گوشی Redmi Note 11T Pro+ ساده نیست

در مرحله دوم، او تصویر جدید Redmi Note 11T Pro + را با رنگی خاص به نام نقره‌ای اتمی معرفی کرد. سوما، Redmi Note 11T Pro+ از طراحی “دوربین یکپارچه Deco تمام فلزی” استفاده می‌کند که از دیگر سازندگان دیده شده، اما برای اولین بار در سری Redmi Note به کار گرفته خواهد شد.

دوربین اصلی ۶۴ مگاپیکسلی دارای سنسور فرمت اپتیکال 1/1.72 اینچی با پیکسل‌های ۱.۶ میکرون خواهد بود. حداکثر وضوح تصویر ۹۲۸۰ در ۶۹۴۴ پیکسل بوده عکسی که در بالا با دوربین گوشی هوشمند گرفته شده است.

در نهایت این گوشی هوشمند ردمی جک ۳.۵ میلی متری هدفون دریافت خواهد کرد. اطلاعات بیشتری موجود نیست و انتظار داریم این مدل از چیپست دیمنسیتی ۹۰۰۰ مدیاتک قدرت گیرد. چیپستی قدرتمند که در سطح پرچمدار عمل خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید