انفجار ردمی نوت 11تی پرو، این‌بار در چین!

انفجار ردمی نوت 11تی پرو، این‌بار در چین! شرکت ردمی گوشی یا میکروبمب تولید می‌کند؟! تا همین لحظه دومین گوشی ردمی در طی یک هفته منفجر شده است. انفجار ردمی نوت 11تی پرو، این بار در چین رخ داد. 

انفجار ردمی نوت 11تی پرو

در طی همین هفته، ما یک مورد حادثه وحشتناک را گزارش کردیم که در آن ردمی 6A جان یک زن هندی را گرفت و اکنون یک حادثه ناخوشایند جدید دیگری مربوط به یک گوشی ردمی در در چین رخ داده است.

انفجار ردمی نوت 11تی پرو، این‌بار در چین! - Redmi releases phones or microbombs Already the second Redmiهیچ جزئیاتی در مورد چگونگی این همه اتفاق وجود ندارد اما ظاهرا این بار هیچ تلفات جانی و حتی خسارتی جز به خود گوشی وارد نشده است. این ویدیو نشان می‌دهد که اتفاقی برای باتری افتاده است و ظاهراً باتری بیش از حد گرم شده و منجر به انفجار ردمی نوت 11تی پرو شده است. 

شاید بتوان در مورد عامل انفجار ردمی 6A  موضوع تخریب سلول‌های باتری را ربط داد اما ردمی نوت 11تی پرو یک مدل جدید است و تصور اینکه در این مورد چه اشتباهی رخ داده است، دشوار است.

انفجار ردمی نوت 11تی پرو، این‌بار در چین! - Redmi releases phones or microbombs Already the second Redmiویدیوی خود تخریبی ردمی نوت 11تی پرو جنجال زیادی در چین به پا کرد اما تاکنون چیزی در مورد واکنش شیائومی به این اتفاق گفته نشده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید