گوشی‌های ردمی K60 از شارژ بی‌سیم 30 واتی پشتیبانی خواهند کرد

گوشی‌های ردمی K60 از شارژ بی‌سیم 30 واتی پشتیبانی خواهند کردچند ماه است که شایعاتی مبنی بر پشتیبانی پرچم‌داران جدید ردمی -Redmi K60- از شارژ بی‌سیم منتشر شده است و اکنون جزئیاتی در این زمینه وجود دارد. با توجه به منبع MyDrivers با اشاره به ایستگاه چت دیجیتال داخلی چینی، ردمی K60 از شارژ بی‌سیم ۳۰ واتی پشتیبانی می‌کند.

همچنین بخوانید: بررسی ردمی K40 Gaming

این گزارش در مورد نسخه پایه Redmi K60 و نسخه پیشرفته Redmi K60 Pro خواهد بود، اما قدرت شارژ سیمی متفاوت خواهد بود: ۶۷ وات در نسخه پایه و ۱۲۰ وات در نسخه پرو. این گزارش همچنین در مورد استفاده از سیستم‌های تک چیپ سری ۸ کوالکام در این سری صحبت می‌کند: شکی نیست که حداقل یک نسخه، احتمالا Redmi K60 Pro تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۲ را دریافت خواهد کرد.

گوشی Redmi K60 با قابلیت جزیره پویا از راه می‌رسدپیش از این Digital Chat Station نوشته بود که گوشی‌های ردمی K60 از سنسورهای ۵۰ مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد. همچنین، دستگاه‌هایی مانند Redmi K50 Extreme Edition دارای صفحه‌نمایش‌هایی با وضوح 1.5K هستند.

اولین نمایش ردمی K60 در اوایل سال ۲۰۲۳ مورد انتظار است. Digital Chat Station قبلاً اولین شرکتی بود که مشخصات و تاریخ عرضه Xiaomi Mi 10 ،K40 ،Redmi K30 و Mi 11 را به طور دقیق اعلام کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید