قاب خنک کننده رسمی Redmi K60 می‌تواند دستگاه را تا ۴ درجه سانتی‌گراد خنک کند

قاب خنک کنندهشیائومی امروز یک لوازم جانبی جدید برای گوشی هوشمند Redmi K60 را معرفی کرد، یک قاب خنک کننده حرارتی. خب، شاید شما برای اولین بار در این مورد شنیده باشید و ما هم همینطور. ما با لوازم جانبی خنک کننده زیادی برای گوشی هوشمند روبرو شده‌ایم، اما قاب خنک کننده چیزی جدید به نظر می‌رسد و ردمی آن را امروز عرضه کرد. قاب خنک کننده جدید برای Redmi K60 ادعا می‌کند که دمای دستگاه را تا ۴ درجه سانتی‌گراد کاهش می‌دهد.

طبق شایعات، ردمی برای اولین بار از فناوری حرارتی همان بخش گوشی پرچمدار برای بهبود پوشش بیرونی گوشی استفاده کرده است. دمای مواد کامپوزیت فاز جدید از حالت دوگانه جامد به مایع تغییر می‌کند و گرما را به سرعت پخش می‌کند.

قاب خنک کننده رسمی Redmi K60 می‌تواند دستگاه را تا ۴ درجه سانتی‌گراد خنک کند - image 115

طبق این تئوری، به محض افزایش دمای تلفن همراه، مواد کامپوزیت به سرعت گرما را جذب کرده و ذوب می‌شوند و دمای اوج گوشی را پایین می‌آورند. به منظور کمک به خنک شدن سریع تلفن‌های همراه، حفظ بازده انرژی بالا و راحت‌تر شدن با صحنه‌های پر بارگذاری مانند بازی‌ها و ویدیوها، مقامات تاکید کردند که مایع جامد به خوبی گرما را اتلاف و پخش می‌کند.

پشت بدنه تلفن همراه ردمی پس از یک ساعت آزمایش به لطف پوشش محافظ گرما حساس به یخ، ۴ درجه سانتی گراد خنک می‌شود، در واقع به سرعت خنک می‌شود. قیمت قاب محافظ حرارتی حساس به یخ در مرکز خرید شیائومی ۷۹ یوان یا حدود ۱۱ دلار است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید