گوشی Redmi K50 با پردازنده Snapdragon 870+ در کار نیست

گوشی Redmi K50 با پردازنده Snapdragon 870+ در کار نیست

شرکت شیائومی در نظر دارد سری Redmi K50 را در چند مدل با پردازنده‌های مختلف راهی بازار کند. یکی از این مدل‌ها که به عنوان گوشی Redmi K50 با اسم رمز Poussin که به چیپست Qualcomm SM8250 یا همان Snapdragon 870+ مجهز است، شناخته می‌شود.

حال گزارش جدیدی انتشاریافته که نشان می‌دهد ممکن است شیائومی اصلا مدلی با چیپست Snapdragon 870+معرفی نکند. Xiaomiui اولین رسانه‌ای بود که درباره Xiaomi Poussin با شماره مدل L10A هنگامی که در کد MIUI ظاهر شد، گزارش داد. یافته‌های قبلی به وجود پردازده مبتنی بر SM8350، صفحه‌نمایش 120 هرتزی FHD+ (۲۴۰۰ x ۱۰۸۰ پیکسل) و سیستم دوربین سه‌گانه ماکرو عریض + فوق عریض + ماکرو اشاره داشتند.

گوشی Redmi K50 با چیپست متفاوت

گوشی Redmi K50 با پردازنده Snapdragon 870+ در کار نیست

این گوشی دارای یک شماره مدل 21121210AC است و قرار بود در انحصار چین باشد. شیائومی می‌گوید که اولین بیلد داخلی MIUI برای این دستگاه در ماه آگوست با نام ۲۱.۸.۱۲ منتشر شد. به علاوه آخرین بیلد آن ۲۱.۱۱.۱۹ است که در نوامبر منتشر شد. تمامی بیلدهای آن بر پایه اندروید ۱۱ هستند.

شیائومی به جای تغییر پایه به اندروید ۱۲ ، توسعه بیلدهای MIUI را برای این گوشی هوشمند به کلی متوقف کرد. این دلیلی بوده که گمان می‌رود دستگاه کنسل شده است.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص برند چینی چه برنامه‌ای برای رونمایی دستگاه دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید