آیا ردمی K50 از سرعت شارژ ۱۰۰ وات پشتیبانی می‌کند؟

ردمی K50طبق اعلام یکی از کاربرانی که پیش‌تر نیز اطلاعاتی از گوشی‌های سری Redmi را لو داده بود، به نظر می‌رسد که ردمی K50 دارای شارژر ۱۰۰ واتی و همچنین مقاومت با مجوز IP68 خواهد بود که یعنی در مقابل آب و خاک بدون مشکل کار می‌کند!

به نقل از GSM Arena، روز گذشته خبری منتشر شد که طی آن، یکی از کاربران اطلاعات گوشی هوشمند برند ردمی با چیپ اسنپدراگون 870 و نمایشگر OLED با نرخ تازه‌سازی ۱۲۰ هرتز را لو داده بود. با این وجود هرگز مشخص نشد که این مشخصات متعلق به چه دستگاهی است و در واقع طرفداران آن را ردمی K50 می‌دانند. با حال، امروز اطلاعات بیشتری درباره این محصول لو رفته که نشان از سرعت شارژ بالای آن می‌دهد.

برخی مشخصات فنی ردمی K50

ردمی K50طبق اعلام این کاربر، به نظر می‌رسد که ردمی K50 اولین دستگاه در مجموعه خود خواهد بود که پس از سری Mi و همچنین Black Shark به سرعت شارژ سه رقمی رسیده و از طرفی می‌تواند با فشار ۱۰۰ وات گوشی مورد نظر را پر کند. همچنین یک نکته بزرگ دیگر درباره این محصول، داشتن مجوز IP68 است که برای بالا بردن میزان مقاومت این محصول، باعث می‌شود تا در مقابل آب و خاک مقاوم باشد. به علاوه، اسپیکر سیستمی و استریو به کار رفته در این گوشی، علت اصلی حذف اسپیکر بالای و زیر دستگاه خواهد بود.

حال اگر فکر می‌کنید که ردمی K50 هنوز هم در حد و اندازه‌های یک پرچمدار ارزان‌قیمت نیست، باید بدانید که نمونه‌های قبلی این سری (یعنی ردمی K40) در بهترین حالت سرعت شارژ ۶۷ وات و مقاومت با مجوز IP53 را ارائه می‌کرده‌اند که یعنی فقط در مقابل خاک می‌توان این محصول را استفاده کرد.

با این وجود، یکی از شایعه‌های بزرگی که درباره این سری جدید از قدرتمندترین دستگاه‌های برند ردمی وجود دارد، درباره چیپی است که در آن‌ها استفاده خواهد شد. برای مثال، برخی کاربران درباره این مورد صحبت می‌کنند کم قوی‌ترین مدل این سری از اسنپدراگون 898 استفاده کرده و تمامی گوشی‌های پرچمدار دیگر را به چالش می‌کشد. اما از طرفی چیپ اسنپدراگون 888 یا مدل پلاس آن نیز به عنوان یکی از گزینه‌های حاضر بوده و اینکه در نهایت، احتمالا مدل پایه از اسنپدراگون 870 بهره خواهد برد. این در حالی است که هیچکدام از موارد فوق به صورت تایید شده نیستند.

یک نکته دیگر درباره این پرچمداران جدید نیز آن است که احتمالا هر سه آن‌ها از شارژ ۱۰۰ واتی بهره نمی‌برند؛ بلکه تنها نسخه برتر و گران‌قیمت آن‌ها دارای این ویژگی بوده و سایر اعضای خانواده با سرعت ۶۷ وات مخزن باتری خود را پر خواهند کرد که به نسبت قیمت کاملا مقرون به صرفه شمرده می‌شود. حال یک مورد دیگر نیز درباره دوربین‌های این سه گوشی سری ردمی K50 خواهد بود؛ به نحوی که گران‌قیمت‌ترین این سری دارای لنز ۱۰۸ مگاپیکلسی بوده و دو عضو دیگر از دوربین ۴۸ مگاپیکسلی استفاده خواهند کرد.

انتظار می‌رود که در هفته‌های آینده ابتدا شاهد معرفی محصولات این سری در چین بوده و سپس با نام‌های دیگری (مانند سری F) شاهد عرضه جهانی آن‌ها باشیم. درباره قیمت این سری هیچ اطلاعاتی وجود ندارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید