گوشی‌های Redmi 9 Activ و Redmi 9A Sport بزودی معرفی می‌شوند

Redmi 9 Activشیائومی در بازار هندوستان مدل‌های مختلفی را عرضه کرده و حال به نظر می‌رسد بزودی باید شاهد معرفی مدل‌های  Redmi 9 Activ و Redmi 9A Sport باشیم.

این دو اسمارتفون، مدل‌های مقرون به صرفه هستند و از حداقل مشخصات بهره می‌برند. مدل اکتیو در رنگ بنفش متالیک و مدل دوم در رنگ آبی متالیک عرضه خواهد شد.

از تفاوت موجود میان  Redmi 9 Activ و Redmi 9A Sport با مدل Redmi 9 و 9A، حافظه رم و ذخیره سازی خواهد بود. Redmi 9 Activ در گزینه ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره سازی در کنار ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی عرضه خواهد شد. این گوشی دارای مشخصاتی شبیه به نسخه استاندارد ردمی 9 است.

Redmi 9 Activ و Redmi 9A Sport  به زودی در دسترس خواهد بود

Redmi 9 Activ and Redmi 9A Sport to be launching in India soon, rumor says

در سوی دیگر Redmi 9A Sport با پیکربندی ۲ گیگابایت رم/۳۲ گیگابایت حافظه داخلی یا ۳ گیگابایت رم/۳۲ گیگابایت حافظه ذخیره سازی عرضه می‌شود. گفته شده مدل Redmi 9A Sport مشخصات Redmi 9A را به همراه خواهد داشت.

مشخص نیست شیائومی در چه تاریخی می‌خواهد دو گوشی جدید از سری ردمی 9 را معرفی و عرضه کند. هرچند می‌دانیم ابتدا وارد بازار هندوستان شده و سپس در صورت امکان وارد برخی بازارهای آسیایی می‌شود. بنابراین باید منتظر ماند تا مشخص شود شرکت شیائومی چه برنامه‌ای برای دو تازه وارد اقتصادی دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید