ردمی 6A جان یک زن هندی را گرفت!

مرگ زن هندی براثرانفجار یک گوشی ردمی 6A

شرکت شیائومی هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های ردمی خود را معرفی می‌کند و هنگامی که گوشی ردمی 6A معرفی شد با استقبال قابل توجهی هم مواجه گشت. اما با گذر زمان شاهد وقوع اتفاقاتی هستیم که می‌تواند برای کمپانی‌ها دردسرساز شود.

گوشی ردمی 6A که قاتل شد

مرگ زن هندی براثرانفجار یک گوشی ردمی 6Aبه تازگی یک کاربر توییتر و یوتیوب از هند تصاویر تکان دهنده‌ای از انفجار گوشی ردمی 6A و اتفاق وحشتناکی که افتاد، منتشر کرد. براساس گزارش‌ها، قربانی این انفجار عمه یک بلاگر هندی بوده و روز گذشته جسد او در خانه‌اش پیدا شد. گویی این زن در شب گوشی را به شارژر متصل کرده و کنار سرش قرار می‌دهد اما متاسفانه دستگاه منفجر شده و براثر نزدیکی با سر این زن موجب مرگ آن شد.

 

گفته شده این زن از گوشی ردمی 6A برای تماشا یوتیوب و تماس استفاده می‌کرد. شعبه هند شیائومی قبلاً به این حادثه واکنش نشان داده و این شرکت در تلاش است با خانواده متوفی تماس گرفته و از شرایط حادثه مطلع شود.

مرگ زن هندی براثرانفجار یک گوشی ردمی 6A

اتفاق انفجار گوشی‌ها براثر باتری تاکنون کم رخ نداده و حال نوبت به این زن هندی رسیده که متاسفانه منجر به مرگ او شده است. بیشتر انفجارها موجب سوختگی شده و از شانس بد این زن گوشی ردمی 6A موجب مرگش شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید