گوشی Red Magic 6 نوبیا با پشتیبانی از شارژر ۱۲۰ واتی عرضه خواهد شد

همانطور که می‌دانید گوشی Red Magic 6 نوبیا یک گوشی گیمینگ بوده و در تاریخ ۴ مارس (۱۴ اسفند) عرضه خواهد شد، انتظار می‌رود که این سری شامل یک مدل Pro نیز باشد. همچنین تایید شده است که این گوشی از شارژر سریع ۱۲۰ واتی پشتیبانی خواهد کرد.

شارژ پنجاه درصدی Red Magic 6 تنها در پنج دقیقه

امروز مدیر عامل این شرکت یعنی Ni Fei تایید کرده که این گوشی با شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد و این شارژر می‌تواند باتری این گوشی را در مدت زمان ۵ دقیقه حدود ۵۰ درصد شارژر کند.

گوشی Red Magic 6

به گزارش GSMArena، مدیرعامل این شرکت تایید کرده که این گوشی با شارژر درون جعبه عرضه خواهد شد و این موضوع برخلاف عملکرد شرکت‌های دیگری مانند اپل، سامسونگ و… است، زیرا همانطور که می‌دانید این شرکت‌ها شارژر را از جعبه دستگاه حذف کرده‌اند. همچنین تایید شده است که این شارژر ۱۲۰ واتی بسیار سبک و کوچک خواهد بود و علاوه بر آداپتور یک کابل شارژ USb-C نیز در جعبه گوشی Red Magic 6 وجود خواهد داشت.

با توجه به گفته‌های مدیرعامل این شرکت، استفاده از شارژر ۱۲۰ واتی باعث گرم شدن دستگاه و خراب شدن باتری نمی‌شود. همچنین، طراحی این گوشی به گونه‌ای است که یک قاب تقویت شده برای باتری وجود دارد. بنابراین حتی در صورت عدم عملکرد صحیح آن، باقی قسمت‌های داخلی گوشی سالم باقی می‌مانند.

در روز گذشته خبری مبنی بر استفاده‌ی گوشی گیمینگ بلک شارک ۴ از شارژر ۱۲۰ واتی نیز منتشر شده بود.

مطلب قبلیهرآنچه باید درباره بازی Hellblade 2 بدانیم
مطلب بعدیبزرگ‌ترین حملات سایبری تاریخ بازی‌ های رایانه‌ای، CD Projekt Red تنها قربانی نیست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید