Realme از شارژ 100-200 واتی UltraDart رونمایی کرد

UltraDart

ریلمی از تکامل بعدی سیستم شارژ دارت خود با نام UltraDart خبر داد. این شارژر یک معماری شارژ جدید است که سرعت‌های ۱۰۰ وات تا ۲۰۰ وات را ممکن می‌کند. این شرکت همچنین فاش کرد که به زودی اولین گوشی هوشمندی را که از معماری شارژ UltraDart (UDCA) استفاده می‌کند، یعنی Realme GT Neo3، که دقیقاً در وسط محدوده با ۱۵۰ وات خواهد بود، روانه بازار خواهد کرد.

شارژرهای موجود که از تجسم های قدیمی دارت استفاده می کنند، بین ۱۸ و ۶۵ وات شارژ می‌شوند. بهترین آنها را می‌توان در ۳۵ دقیقه به طور کامل شارژ کرد. UltraDart قصد دارد حتی سریع‌تر حرکت کند، در حالی که ویژگی‌های بیشتری را برای اطمینان از ایمنی و طول عمر باتری اضافه می‌کند.

هدف این است که ۰-۵۰٪ شارژ را فقط در ۵ دقیقه کامل کند. برای رسیدن به آنجا، Realme از چندین پمپ شارژ تقویت کننده برای افزایش جریان استفاده می‌کند.

Realme unveils UltraDart Charging Architecture for phones with 100-200W charging

الگوریتم مدیریت دما تضمین می‌کند که دمای باتری در حین شارژ زیر ۴۳ درجه سانتی‌گراد (۱۱۰ درجه فارنهایت) باقی می‌ماند، حتی اگر کاربر به طور همزمان چیپ‌ست را با یک بازی سخت یا ویدیوی طولانی برای مدت طولانی فشار دهد در دراز مدت، باتری های لیتیومی با کیفیت بالا به لطف سیستم حفاظت از باتری فوق العاده، ۸۰ درصد ظرفیت خود را پس از بیش از ۱۰۰۰ چرخه شارژ کامل حفظ خواهند کرد.

Realme unveils UltraDart Charging Architecture for phones with 100-200W charging
به محض اینکه Realme GT Neo3 به تولید انبوه نزدیک شود، مجددا این فناوری در دسترس مصرف کنندگان انبوه قرار خواهد گرفت. خود گوشی امروز معرفی نشد، بنابراین در آینده نزدیک منتظر اطلاعات بیشتر در UltraDart باشید.  از آنجایی که ۱۵۰ وات GT Neo3 در وسط محدوده UDCA قرار دارد، انتظار داریم که به زودی شاهد یک پرچمدار ۲۰۰ واتی و همچنین مدل های ۱۰۰ واتی مقرون به صرفه باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید